КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка День учнівського самоврядування, 05.10.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

День учнівського самоврядування

Відповідно до плану роботи школи, з метою демократизації управління освітнім закладом, розвитку учнівського самоврядування, профорієнтаційної роботи та виховання поваги до професії працівника освіти 05.10.2018р. в освітньому закладі був проведений День учнівського самоврядування. Педагогом-організатором було складено та затверджено адміністрацією закладу план проведення Дня самоврядування. Згідно плану управлінську діяльність протягом навчального дня здійснювали закріплені за адміністрацією школи представники Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки. Протягом дня зазначені лідери учнівського самоврядування працювали з адміністрацією школи, здійснювали контроль за проведенням запланованих заходів. День розпочався зі спільної наради представників Президентської Ради та адміністрації закладу у методичному кабінеті, де було уточнено розпорядок роботи та функціональні обов’язки всіх учасників заходу.
Лідери учнівського самоврядування з числа учнів 8-11 класів мали змогу в цей день відчути себе справжніми вчителями, замінюючи навчальні заняття в учнів 2-8 класів.
Протягом святкового дня представниками Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки було оформлено виставку дитячих малюнків «Свято в нашій школі!» (1-7 класи) та виставку стіннівок «Ми зі святом вас вітаємо!» (5-11 класи) до Дня працівника освіти.
Для працівників освітнього закладу протягом дня було організовано та проведено святкову акцію «Із вдячністю у серці!», під час якої кожен працівник школи мав змогу отримати квітку з цукеркою всередині.
Також, була проведена інтерактивна акція «Школа очима дітей», під час якої учні 1-4 класів мали змогу приклеїти навколо будівлі школи зображення «школи майбутнього»
та інтерактивна акція «Побажання рідній школі», під час якої учні 9 та 11 класів писали на кольорових кружечках побажання працівникам освітнього закладу та кріпили їх на намальоване «дерево побажань».
У фойє школи для працівників освітнього закладу діяла інсталяція «Бажаємо вам…».
Для учнів молодшої ланки було підготовлено та проведено патріотичний флешмоб «Я гордий тим, що українець зроду!», під час якої хлопчики були вдягнуті у вишиванки, а дівчатка – у вишиванки та віночки.
Також, для учнів початкової ланки активами 5-8 класів було організовано та проведено «Веселі перерви», під час яких молодші школярі мали змогу пограти у рухливі ігри та отримати гарний настрій.
У рамках заходів Дня самоврядування було організовано та проведено урочисте засідання представників Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки за участі техпрацівників та кухарів освітнього закладу, під час якого лідери учнівського самоврядування привітали присутніх із Днем працівника освіти та подарували святкові квіти з цукерками. Також, представниками самоврядування була надана допомога в організації роботи у шкільній їдальні (чергування учнів середньої ланки).
У рамках проведення Дня учнівського самоврядування старшокласники мали можливість познайомитися не лише з роботою вчителів, але й дізналися про особливості професії бібліотекаря, соціального педагога, практичного психолога та педагога-організатора та інших працівників освітнього закладу.
Перша половина Дня учнівського самоврядування закінчилася спільною інструктивною нарадою адміністрації школи та представників Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки, під час якої було обговорено такі питання: дитячий травматизм; поведінка учнів під час перерв; матеріально-технічна база освітнього закладу.
Друга половина Дня учнівського самоврядування відзначилася організованою та проведеною представниками учнівського самоврядування спільно з педагогами-кураторами та керівниками гуртків святковою концертною програмою до Дня працівника освіти «Шана, вдячність лише вам!», під час якої учні освітнього закладу привітали працівників закладу пісенними, танцювальними та інструментальними композиціями, а також розповідали вірші та презентували колекції дитячих фартушків та чарівних суконь. Концертна програма для працівників закінчилася святковим танцювальним флешмобом з казковими героями, під час якого кожен вчитель був нагороджений у різноманітних номінаціях за результатами анкетування учнів 2-11 класів.
День учнівського самоврядування завершився підведенням підсумків за «круглим столом» за участі лідерів учнівського самоврядування та адміністрації закладу освіти, під час якого учні мали можливість поділитися своїми враженнями від подій дня.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове