КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Підсумки осінніх канікул, 24.10-04.11.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Підсумки осінніх канікул

        На виконання наказу від 19.10.2018 «Про організацію відпочинку та змістовного дозвілля учнів під час осінніх канікул 2018-2019 навчального року», з метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва у канікулярний період у школі було сплановано відповідну виховну роботу в класах.

Участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби»
        24 жовтня 2018 року на базі Сумського державного університету відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби», у якому взяли участь представники тридцяти освітніх та позашкільних закладів міста. За підсумками конкурсу колектив нашого освітнього закладу «Кураж» посів І місце, презентувавши на розсуд журі танцювальну композицію «Royal G» у номінації «Вільний танець» (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Щиро вітаємо учасників колективу із перемогою!
Склад колективу:
Кріпак Карина (7-Б),
Бондарєва Альона (7-Г),
Хамлика Аріна (8-В),
Дяченко Олександра (8-Г).
Ігрова програма «Фарби золотої осені»
        30 жовтня учні 1-А та 1-В класів (класоводи Заіченко О.Л., Бабенко Л.М.) відвідали бібліотеку філію №2 Сумської МЦБС, де стали активними учасниками ігрової програми «Фарби золотої осені». Діти були у захваті від перегляду мультфільма, розгадування загадок та участі у казковій вікторині (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
Ігрові програми «Посвята в читачі» та «Осінні кольори»
        На базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС були проведені заходи: 24.10.2018 р. «Посвята в читачі бібліотеки» для учнів 1-Д (класовод Саєнко А.В.), 29.10.2018 для учнів 1-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) та 25.10.2018 р. ігрова програма «Осінні кольори» для учнів 1-Б класів (класовод Лиштван О.А.). Першокласники поринули в казковий світ Книжкового Королівства, стежками якого їх повела Королева Книга. Діти із задоволенням згадували героїв улюблених казок, відповідали на запитання вікторини, дали Обіцянку Справжнього Читача (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
1-Д клас
1-Г клас
1-Б клас
Екскурсія «Живий куточок» до ЦЕНТУМа
        Учні 2-В та 2-Г класу 24.10.2018 р. відвідали ЦЕНТУМ, відділ «Живий куточок». Діти мали змогу побачити і отримати цікаву інформацію про 30 видів декоративних пташок та тварин, а також пізнати мешканців підводного світу (класоводи Геращенко Т.М., Борзаниця Ю.Г.).
Перегляд мультфільму «Луїс і прибульці»
        29.10.2018 р. учні 3-Г класу (класовод Корінченко І.С.) відвідали кінотеатр «Планета Кіно» та подивилися мультфільм «Луїс і прибульці»
Екскурсія «Рідна Сумщина у телеефірі»
        Учні 3-А, 3-Б, 3-В класів (класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л., Павлова О.С.) здійснили екскурсію «Рідна Сумщина у телеефірі» до Сумського обласного телебачення
Розважальна програма «Iгробум»
        Розважальна програма «Iгробум» ПДЮ радо зустрiв учнiв 4-А i 4-Б класiв (класоводи Шерстюк Г.І., Васюкова С.М.). Захоплюючi розваги залишили позитивні враження.
Оглядова екскурсія «Зустріч із прекрасним»
        Учні 2-А, 2-Б, 4-В, 4-Г та 5-А класів (класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В., Світенко Г.М., Решетниченко С.О., класний керівник Кравченко В.М.) здійснили оглядову екскурсію до художнього музею ім. Никанора Онацького. Учні познайомилися з основними жанрами мистецтва, творами живопису, графіки, скульптури 17-19 століття. Діти у захваті від споглядання справжніх скарбів художнього мистецтва Сумщини. Школярам надовго запам'ятається цікава, емоційна розповідь екскурсовода.
2-А, 2-Б класи
4-В, 4-Г класи
5-А клас
Костюмований квест «Аліса в країні див»
        30.10.2018 р. учні 5-В та 5-Г класів (класні керівники Максименко І.І., Афанасенко Т.В.) взяли участь у костюмованому квесті «Аліса в країні див» на базі Сумської обласної універсальна наукової бібліотеки. Діти отримали чудові враження, пройшли усі випробовування та врятували казкового героя. Чаювання та фото з героями казки залишаться теплим спогадом про осінні канікули. Дякуємо нашому шкільному зав. бібліотекою Лисицькій Ользі Іванівні та працівникам обласної наукової бібліотеки за прекрасне казкове свято.
Перегляд фільму «Страшилки 2: Привиди Хелловіна»
        Учні 6-Б, 6-Г, 7-А, 7-Г, 8-В, 9-В, 10-Б класів (класні керівники Дубина Т.В., Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Пятаченко Л.М., Грицай С.П., Землянко О.В., Василенко Л.Б.) переглянули фільм «Страшилки 2: Привиди Хелловіна» у кінотеатрі «Планета Кіно».
6-Б клас
6-Г, 7-А, 8-В класи
7-Г клас
10-Б клас
Інтерактивна вікторина «Банківська система України»
        25 жовтня учні 7-В класу (класний керівник Мусатова О.О.) завітали до відділення Приватбанку. Школярі взяли участь в інтерактивній вікторині «Банківська система України». Клієнт-менеджер банку ознайомила учнів із системою роботи терміналів та пошто мату. Наприкінці заходу учні отримали сертифікати та солодкі подарунки.
Гра-лото «Сумизнавство»
        Учні 8-Б класу (класний керівник Артюшенко О.М.) відвідали краєзнавчий музей на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Грали у захоплюючу гру-лото «Сумизнавство» та смакували ласощами у піцерії.
Екскурсія «Ми відповідальні за тих, кого приручили»
        30.10.2018 учні 9-Б класу (класний керівник Бондар Т.Л.) здійснили екскурсію «Ми відповідальні за тих, кого приручили» до Центру перетримки безхатніх тварин. Діти привезли чотирилапим подарунки, мали можливість поспілкуватися з собаками, побачити умови їх проживання.
Відвідування ролледрому розважального центру унiвермагу «Киiв»
        30.10.2018 р. учнi 10-А класу (класний керівник Штокало О.В.) вiдвiдали ролледром розважального центру унiвермагу «Киiв», отримали багато гарних емоцій та задоволення.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове