КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Підсумки осінніх канікул, 24.10-04.11.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Підсумки осінніх канікул

        На виконання наказу від 19.10.2018 «Про організацію відпочинку та змістовного дозвілля учнів під час осінніх канікул 2018-2019 навчального року», з метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва у канікулярний період у школі було сплановано відповідну виховну роботу в класах.

Участь у міському етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби»
        24 жовтня 2018 року на базі Сумського державного університету відбувся міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Хореографічне мистецтво» – «Віночок дружби», у якому взяли участь представники тридцяти освітніх та позашкільних закладів міста. За підсумками конкурсу колектив нашого освітнього закладу «Кураж» посів І місце, презентувавши на розсуд журі танцювальну композицію «Royal G» у номінації «Вільний танець» (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Щиро вітаємо учасників колективу із перемогою!
Склад колективу:
Кріпак Карина (7-Б),
Бондарєва Альона (7-Г),
Хамлика Аріна (8-В),
Дяченко Олександра (8-Г).
Ігрова програма «Фарби золотої осені»
        30 жовтня учні 1-А та 1-В класів (класоводи Заіченко О.Л., Бабенко Л.М.) відвідали бібліотеку філію №2 Сумської МЦБС, де стали активними учасниками ігрової програми «Фарби золотої осені». Діти були у захваті від перегляду мультфільма, розгадування загадок та участі у казковій вікторині (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
Ігрові програми «Посвята в читачі» та «Осінні кольори»
        На базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС були проведені заходи: 24.10.2018 р. «Посвята в читачі бібліотеки» для учнів 1-Д (класовод Саєнко А.В.), 29.10.2018 для учнів 1-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) та 25.10.2018 р. ігрова програма «Осінні кольори» для учнів 1-Б класів (класовод Лиштван О.А.). Першокласники поринули в казковий світ Книжкового Королівства, стежками якого їх повела Королева Книга. Діти із задоволенням згадували героїв улюблених казок, відповідали на запитання вікторини, дали Обіцянку Справжнього Читача (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
1-Д клас
1-Г клас
1-Б клас
Екскурсія «Живий куточок» до ЦЕНТУМа
        Учні 2-В та 2-Г класу 24.10.2018 р. відвідали ЦЕНТУМ, відділ «Живий куточок». Діти мали змогу побачити і отримати цікаву інформацію про 30 видів декоративних пташок та тварин, а також пізнати мешканців підводного світу (класоводи Геращенко Т.М., Борзаниця Ю.Г.).
Перегляд мультфільму «Луїс і прибульці»
        29.10.2018 р. учні 3-Г класу (класовод Корінченко І.С.) відвідали кінотеатр «Планета Кіно» та подивилися мультфільм «Луїс і прибульці»
Екскурсія «Рідна Сумщина у телеефірі»
        Учні 3-А, 3-Б, 3-В класів (класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л., Павлова О.С.) здійснили екскурсію «Рідна Сумщина у телеефірі» до Сумського обласного телебачення
Розважальна програма «Iгробум»
        Розважальна програма «Iгробум» ПДЮ радо зустрiв учнiв 4-А i 4-Б класiв (класоводи Шерстюк Г.І., Васюкова С.М.). Захоплюючi розваги залишили позитивні враження.
Оглядова екскурсія «Зустріч із прекрасним»
        Учні 2-А, 2-Б, 4-В, 4-Г та 5-А класів (класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В., Світенко Г.М., Решетниченко С.О., класний керівник Кравченко В.М.) здійснили оглядову екскурсію до художнього музею ім. Никанора Онацького. Учні познайомилися з основними жанрами мистецтва, творами живопису, графіки, скульптури 17-19 століття. Діти у захваті від споглядання справжніх скарбів художнього мистецтва Сумщини. Школярам надовго запам'ятається цікава, емоційна розповідь екскурсовода.
2-А, 2-Б класи
4-В, 4-Г класи
5-А клас
Костюмований квест «Аліса в країні див»
        30.10.2018 р. учні 5-В та 5-Г класів (класні керівники Максименко І.І., Афанасенко Т.В.) взяли участь у костюмованому квесті «Аліса в країні див» на базі Сумської обласної універсальна наукової бібліотеки. Діти отримали чудові враження, пройшли усі випробовування та врятували казкового героя. Чаювання та фото з героями казки залишаться теплим спогадом про осінні канікули. Дякуємо нашому шкільному зав. бібліотекою Лисицькій Ользі Іванівні та працівникам обласної наукової бібліотеки за прекрасне казкове свято.
Перегляд фільму «Страшилки 2: Привиди Хелловіна»
        Учні 6-Б, 6-Г, 7-А, 7-Г, 8-В, 9-В, 10-Б класів (класні керівники Дубина Т.В., Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Пятаченко Л.М., Грицай С.П., Землянко О.В., Василенко Л.Б.) переглянули фільм «Страшилки 2: Привиди Хелловіна» у кінотеатрі «Планета Кіно».
6-Б клас
6-Г, 7-А, 8-В класи
7-Г клас
10-Б клас
Інтерактивна вікторина «Банківська система України»
        25 жовтня учні 7-В класу (класний керівник Мусатова О.О.) завітали до відділення Приватбанку. Школярі взяли участь в інтерактивній вікторині «Банківська система України». Клієнт-менеджер банку ознайомила учнів із системою роботи терміналів та пошто мату. Наприкінці заходу учні отримали сертифікати та солодкі подарунки.
Гра-лото «Сумизнавство»
        Учні 8-Б класу (класний керівник Артюшенко О.М.) відвідали краєзнавчий музей на базі Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Грали у захоплюючу гру-лото «Сумизнавство» та смакували ласощами у піцерії.
Екскурсія «Ми відповідальні за тих, кого приручили»
        30.10.2018 учні 9-Б класу (класний керівник Бондар Т.Л.) здійснили екскурсію «Ми відповідальні за тих, кого приручили» до Центру перетримки безхатніх тварин. Діти привезли чотирилапим подарунки, мали можливість поспілкуватися з собаками, побачити умови їх проживання.
Відвідування ролледрому розважального центру унiвермагу «Киiв»
        30.10.2018 р. учнi 10-А класу (класний керівник Штокало О.В.) вiдвiдали ролледром розважального центру унiвермагу «Киiв», отримали багато гарних емоцій та задоволення.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове