КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Участь у тренінгу в рамках Всеукраїнського проекту «Спортивний рух О.Педана «Junior Z», 08.11.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Участь у тренінгу в рамках Всеукраїнського проекту
«Спортивний рух О.Педана «Junior Z»

        08.11.2018 року на базі Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 ім. М.Савченка відбулася зустріч із ноуменом, телеведучим, лідером спортивного руху «JuniorZ» Олександром Педаном, який разом зі своєю командою завітав до м. Суми, щоб показати представникам освітніх закладів міста, як можна урізноманітнити уроки фізичної культури відповідно до оновленої навчальної програми Міністерства освіти і науки України. Разом зі своїми однодумцями телеведучий провів для вчителів фізичної культури освітніх закладів, професійно-технічних закладів, інструкторів фізичного виховання дошкільних освітніх закладів та лідерів учнівського самоврядування тренінг й майстер-клас із нових видів спорту: черлідінгу, регбі, флорболу, крофболу, петанку та фрізбі. Майстер-класи провели президенти й члени федерацій спортивного руху «JuniorZ». Учителі з цікавістю опановували правила гри та на практиці відпрацьовували техніку виконання вправ нових видів спорту. Креативно та змістовно відбулося й спілкування учнів з Олександром Педаном. А головне, лідери учнівського самоврядування змогли разом зіграти у флорбол, зробити селфі та зарядитися позитивними емоціями. Кожен учасник, у т.ч. й учитель фізичної культури нашої школи Ралка В.Ю., отримав сертифікат за участь у семінарі-практикумі в рамках Всеукраїнського проекту «Спортивний рух Олександра Педана «JuniorZ».
        Під час семінару-практикуму заступник міського голови Степан Пак й Олександр Педан підписали меморандум про підтримку спортивного руху «JuniorZ» в Сумах.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове