КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Тижні, місячники 2018-2019 н.р. стрелка Декада військово-патріотичного виховання, 03-12.12.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Декада військово-патріотичного виховання

        З метою підготовки молоді до служби в Збройних силах України, формування громадянина-патріота в закладі освіти проведено з 03 грудня по 12 грудня 2018 року декаду військово-патріотичного виховання до Дня Збройних сил України. Протягом декади згідно плану проведена низка заходів:

Урок патріотизму «Україна в моєму серці»
        29.11.2018 р. учні 10-х класів узяли участь в уроці патріотизму, присвяченому Дню Збройних Сил України «Україна в моєму серці» за участі учасника АТО, одного з останніх «кіборгів» Гребенюка А.С.
        Марія Ізмалкова: «Як на мене, подібні заняття є невід’ємною частиною патріотичного виховання, вони навчають цінувати мир та поважати його захисників. На таких заходах повинна бути присутня не лише молодь, а й старше покоління (можна запрошувати батьків). Кожен має знати, що відбувається на Сході України, розуміти наскільки високою є ціна свободи та незалежності, лише таким чином можна забезпечити щасливе майбутнє.
        Окремо хотілося б подякувати нашому гостеві за його чесність та невимушеність. Він розповідав правду, не прикрашаючи події, і головне розповідав її доступно для розуміння»
(відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники)
Зустріч з сумчанином, медиком-волонтером громадської організації проект «Купина» – Титаренком Є.Є.
        07.12.2018 року відбулася зустріч учнів 10-Б, 11А класів з сумчанином, медиком-волонтером громадської організації проект «Купина» – Титаренком Євгеном Євгеновичем, який пройшов навчання у зарубіжних інструкторів та практично передає свої знання західних стандартів військової медицини солдатам збройних сил України.
        Волонтер відмітив, що зараз в Україні створено масу організацій, які намагаються навчити бійців тактичній медицині на полі бою, але кожен працює у своєму регіоні. Тому і виникла ідея створити свій загін місцевого значення по тактичній медицині на полі бою «Купина» до якої належить Євген. Назва проекту «Купина» символізує не згораємість. Хлопці, що входять до складу загону – ентузіасти, у яких не згорає бажання допомагати, вони постійно працюють з солдатами на полігонах військових частин ЗСУ.
        Для учнів 10-11 класів було проведене 1-годинне теоретично-практичне заняття з надання першої невідкладної допомоги бійцям на передовій з використанням вмісту натівської аптечки. Учні дізналися про західні стандарти військової медицини та медичний комплект натівської аптечки.
        Кожен мав змогу зрозуміти чим відрізняється тактична медицина від звичайної та переконатись, що опанувавши натовські стандарти військової медицини, боєць має більше шансів вижити на полі бою, адже порятунок солдата - це вміння самого солдата.
        Учні отримали безцінні знання та навички, які можуть знадобитися й у повсякденному житті.
        Усі були задоволені проведеним заходом та дуже вдячні такому щирому, відкритому медику-волонтеру (відповідальні: учитель предмета «Захист Вітчизни» Вовк Ю.В., класні керівники).
Зустріч з волонтером, учасником бойових дій в Афганістані, відомим бардом, автором і виконавцем власних пісень, В.О. Щегловим
        26.11.2018 р. учні 7-Б та 9-Б класів стали учасниками зустрічі з волонтером, учасником бойових дій в Афганістані, відомим бардом, автором і виконавцем власних пісень, В.О. Щегловим. Володимир Олександрович розповів про те, що свою першу поїздку до зони АТО від здійснив 2014 р. у район Дебальцево. З того часу кожні 2-4 тижні він вирушає в путь не тільки з корисним для бійців вантажем, але з гітарою й піснями, щоб підтримати їх морально.
        Олександра Дяденко: «Ця зустріч надихнула мене займатися волонтерством. Після розмови з Володимиром Щегловим розумієш, що допомогти може кожна звичайна людина і найпростішими діями, треба лише знайти час і бажання. Людина повинна сама забажати займатися доброю справою (щиро та без усякої на те вигоди). Мені сподобалася розповідь В. Щеглова про те, як нині він допомагає й підтримує бійців АТО, які зараз дійсно цього потребують».
        Ольга Дунюшкіна: «Після спілкування з Володимиром Олександровичем я отримала багато емоцій... Мені дуже сподобалися його пісні, які він виконав, та вірші, які він нам зачитав. Я вважаю, що спілкування наших воїнів з такою особистістю заряджає їх позитивними емоціями, є для них своєрідною підтримкою» (відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники).
Зустріч з волонтерами «СББ-ТИЛ» Андріяшевою В.І., Фельдман М.М., волонтером, учасником війни в Афганістані Щегловим В.О.
        У листопаді 2018 р. з метою збору інформації для написання пошукових та науково-дослідницьких робіт юні учні-пошуковці зустрілися з волонтерами «СББ-ТИЛ» Андріяшевою В.І., Фельдман М.М., волонтером, учасником війни в Афганістані Щегловим В.О.
        Валентина Іванівна розповіла, про те, що, незважаючи на труднощі (нестача необхідних матеріалів, дороговизна сітки-основи та ін.), жінки шиють військовий одяг, білизну, флісові носки, рукавички, сумочки, кобури, ковдри та багато іншого, виготовляють маскувальні «кікімори», сітки.

        А 85-річна Марія Михайлівна, яку шанобливо називають «просто Марія», сама пере, сушить, розпорює, викроює й шиє рукавички, нижню білизну, інші необхідні для бійців речі уже четвертий рік поспіль.

        Володимир Олександрович розповів кілька цікавих епізодів зі свого життя, зокрема, про один бліндаж, покинений нашими бійцями через наступ противника, а через кілька днів повернутий, наголосивши, що жоден дитячий малюнок у ньому не був пошкоджений. Малюнки стали для нього оберегом. Тому волонтер звернувся до всіх учнів школи з проханням: «Малюйте, пишіть листівки бійцям. Вони й підтримка, й оберіг для них».

        Під час відвідування приміщення, де нині розмістився волонтерський центр «СББ-ТИЛ», учні зустрілися зі студентами Сумського медичного коледжу, разом з якими долучилися до виготовлення сіток. (Відповідальна керівник музею Калашник Т.О.)
Участь у плетінні маскувальних сіток
        06.12.2018 р. учні 7-Г класу (класний керівник Пятаченко Л.М.) до Дня збройних сил України та 11.12.2018 учні 6-Г, 7-А класів (класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О.) відвідали волонтерський центр «СББ ТИЛ» та взяли участь у плетінні маскувальних сіток. Учні мали змогу дізнатися про роботу волонтерів, які забезпечують воїнів АТО теплим одягом та маскувальними сітками.
Екскурсія до музею «Пам'ять»
        04.12.2018 р. учні 9-В класу (класний керівник Землянко О.В.) відвідали музей «Пам'ять» при СХТЦ ПТО
Змагання з військово-прикладного виду спорту (підтягування, стрільба)
        04.12.18 р. серед юнаків 10-х класів, під девізом «Ну-мо хлопці» проведено змагання з військово-прикладного виду спорту (підтягування). Кращими були учні 10-А класу: Гашкодьор Єгор, Бірюк Микола, Круть Назар. Кращими були учні 10-Б класу: Чепуренко Іван, Лисенко Владислав, Сидоренко Юлій.
        Також було проведено змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 11-А (04.12.2018 р.) та 11-Б (07.12.2018 р.) класів. Кращі стрілки 11-А класу: Нефьодов Назар, Турченко Єгор, Малиновська Адріана; 11-Б класу: Сітак Катерина, Шумаров Богдан, Марущак Володимир (відповідальний учитель предмету «Захист Вітчизни» Вовк Ю.В.)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове