КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», 25.11-10.12.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

        З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків в період з 25 листопада до 10 грудня 2018 року в освітньому закладі буде проведено щорічна акція «16 днів проти насильства». Протягом акція буде проведена низка заходів:

Інтерактивна година «Обережно! Булінг!»
        04.12.2018 року учні 6-Г (класний керівник Тутова І.В.) та 7-А (класний керівник Дихтяренко Т.О.) класів відвідали обласну бібліотеку для дітей, де їх увазі була запропонована інтерактивна година «Обережно! Булінг!». Під час заходу відбувся кінопоказ «Булінг у школі». На зустрічі були присутні Красовська Ксенія Геннадіївна –та Лагута Євгенія Вікторівна – інспектор патрульної поліції в Сумській області (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
Просвітницький тренінг «Скажи – ні насильству!»
        03.12.2018 року на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 9-Б класу (класний керівник Бондар Т.Л.) пройшов просвітницький тренінг «Скажи – ні насильству!». Під час заходу учні поглибили свої знання про насильство: його прояви, види та способи можливого уникнення; навчалися толерантному ставленню; розвивали відчуття гідності та неповторності (відповідальна зав.бібліотеки Лисицька О.І.)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове