КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», 25.11-10.12.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

        З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків в період з 25 листопада до 10 грудня 2018 року в освітньому закладі проведено щорічна акція «16 днів проти насильства». Протягом акції проведена низка заходів:

Інтерактивна година «Обережно! Булінг!»
        04.12.2018 року учні 6-Г (класний керівник Тутова І.В.) та 7-А (класний керівник Дихтяренко Т.О.) класів відвідали обласну бібліотеку для дітей, де їх увазі була запропонована інтерактивна година «Обережно! Булінг!». Під час заходу відбувся кінопоказ «Булінг у школі». На зустрічі були присутні Красовська Ксенія Геннадіївна –та Лагута Євгенія Вікторівна – інспектор патрульної поліції в Сумській області (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)
Просвітницький тренінг «Скажи – ні насильству!»
        03.12.2018 року на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 9-Б класу (класний керівник Бондар Т.Л.) пройшов просвітницький тренінг «Скажи – ні насильству!». Під час заходу учні поглибили свої знання про насильство: його прояви, види та способи можливого уникнення; навчалися толерантному ставленню; розвивали відчуття гідності та неповторності (відповідальна зав.бібліотеки Лисицька О.І.)
        Інформація була висвітлена на сайтах Інформаційного порталу Сумської міської ради та Централізованої бібліотечної системи м. Суми
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове