КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Тижні, місячники 2018-2019 н.р. стрелка Тиждень з предмета «Захист Вітчизни», 03-07.12.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Тиждень з предмета «Захист Вітчизни»

        З метою підготовки молоді до служби в Збройних силах України, формування громадянина-патріота в закладі освіти проведено з 03 грудня по 07 грудня 2018 року тиждень з предмета «Захист Вітчизна». Протягом тижня згідно плану проведена низка заходів:

Зустріч з сумчанином, медиком-волонтером громадської організації проект «Купина» – Титаренком Є.Є.
        07.12.2018 року відбулася зустріч учнів 10-Б, 11А класів з сумчанином, медиком-волонтером громадської організації проект «Купина» – Титаренком Євгеном Євгеновичем, який пройшов навчання у зарубіжних інструкторів та практично передає свої знання західних стандартів військової медицини солдатам збройних сил України.
        Волонтер відмітив, що зараз в Україні створено масу організацій, які намагаються навчити бійців тактичній медицині на полі бою, але кожен працює у своєму регіоні. Тому і виникла ідея створити свій загін місцевого значення по тактичній медицині на полі бою «Купина» до якої належить Євген. Назва проекту «Купина» символізує не згораємість. Хлопці, що входять до складу загону – ентузіасти, у яких не згорає бажання допомагати, вони постійно працюють з солдатами на полігонах військових частин ЗСУ.
        Для учнів 10-11 класів було проведене 1-годинне теоретично-практичне заняття з надання першої невідкладної допомоги бійцям на передовій з використанням вмісту натівської аптечки. Учні дізналися про західні стандарти військової медицини та медичний комплект натівської аптечки.
        Кожен мав змогу зрозуміти чим відрізняється тактична медицина від звичайної та переконатись, що опанувавши натовські стандарти військової медицини, боєць має більше шансів вижити на полі бою, адже порятунок солдата - це вміння самого солдата.
        Учні отримали безцінні знання та навички, які можуть знадобитися й у повсякденному житті.
        Усі були задоволені проведеним заходом та дуже вдячні такому щирому, відкритому медику-волонтеру (відповідальні: учитель предмета «Захист Вітчизни» Вовк Ю.В., класні керівники).
Змагання з військово-прикладного виду спорту (підтягування, стрільба)
        04.12.18 р. серед юнаків 10-х класів, під девізом «Ну-мо хлопці» проведено змагання з військово-прикладного виду спорту (підтягування). Кращими були учні 10-А класу: Гашкодьор Єгор, Бірюк Микола, Круть Назар. Кращими були учні 10-Б класу: Чепуренко Іван, Лисенко Владислав, Сидоренко Юлій.
        Також було проведено змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів 11-А (04.12.2018 р.) та 11-Б (07.12.2018 р.) класів. Кращі стрілки 11-А класу: Нефьодов Назар, Турченко Єгор, Малиновська Адріана; 11-Б класу: Сітак Катерина, Шумаров Богдан, Марущак Володимир (відповідальний учитель предмету «Захист Вітчизни» Вовк Ю.В.)
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове