КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка До Дня Святого Миколая, 19.12.2018

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

До Дня Святого Миколая

        Наближається улюблений, довгожданий час новорічних свят. Ці дні завжди пов’язані з дивом, а в чудеса хочеться вірити завжди. Самим перший зимовим святом з довгої їх низки можна сміливо вважати День Святого Миколая, день покровителя дітей і мандрівників. Православні християни відмічають цей день 19 грудня. З незапам’ятних часів напередодні свята в дитячі черевички, виставлені біля порогу, або ж прямо під подушку кладуть цукерки і подарунки.
        Ні для кого не секрет, що в цій добрій казці криється історія життя реальної людини, що жила в другій половині III століття і прославилася своєю всепоглинаючою любов’ю до усіх людей. За переказами, напередодні Різдва Микола виходив на вулицю і, приховуючи свою особу маскою, роздавав дітям солодкості і подарунки.

Театралізоване привітання «Казковий шоу-ресторан»
        Вихованцями театрального гуртка «Джерельце» (керівник Землянко О.В.) для учнів початкової ланки було підготовлено театралізоване привітання до Дня Святого Миколая «Казковий шоу-ресторан». Усі присутні мали змогу переглянути цікаве дійство, взяти участь у конкурсах, послухати жартівливі і святкові пісні, потанцювати разом із казковими героями та отримати безліч позитивних емоцій.
Літературний вернісаж «Ніч Святого Миколая – дивна і чарівна ніч»
        Саме цьому святу був присвячений літературний вернісаж «Ніч Святого Миколая – дивна і чарівна ніч», який відбувся на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 2-А класу (класовод Сивоконь Л.М., зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС
«Новорічні розваги»
        Учні 2-Г класу (класовод Борзаниця Ю.Г.) разом з батьками відвідали ПДЮ та взяли участь у «Новорічних розвагах».
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове