КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Участь ІІ міському балі лідерів учнівського самоврядування «Зіркова феєрія», 17.01.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Участь ІІ міському балі лідерів учнівського самоврядування «Зіркова феєрія»

        17 січня 2019 року святково та феєрично пройшов ІІ міський бал лідерів учнівського самоврядування «Зіркова феєрія» в затишній залі Сумського Палацу дітей та юнацтва, у якому взяла участь й учениця нашої школи Узька Олександра, 11-Б клас (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.). Відбулося свято в рамках заходів, присвячених 85-річчю сумського Палацу дітей та юнацтва. 40 найактивніших лідерів учнівського самоврядування із 16 закладів освіти міста здійснили мультимедійну подорож величними, загадковими та чарівними містами світу, а допоміг цьому його величність танець.
        Віденський вальс, полька, французька кадриль, тарантела, квікстеп допомогли подорожувати такими містами як Відень, Прага, Париж, Венеція, Нью-йорк. Мандрівка завершилася поверненням до рідної України. Леймотивом фіналу стала безмежна подяка лідерам учнівського самоврядування за їх активну лідерську позицію та переконання в тому, що майбутнє нашої країни в їх руках. Завершив свято танцювальний патріотичний флешмоб, який поєднав у собі живе вокальне виконання, енергійну танцювальну композицію та відео з краєвидами мальовничих куточків нашої країни.
        Міський бал лідерів учнівського самоврядування «Зіркова феєрія», незважаючи на зайнятість у вирішенні управлінських питань у сфері міського самоврядування, своєю присутністю вшанували міський голова Лисенко Олександр Миколайович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мотречко Віра Володимирівна, начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко Антоніна Миколаївна, директор Інформаційно-методичного центру управління освіти і науки Сумської міської ради Плахотнікова Галина Дмитрівна, голова Сумської міської профспілки працівників освіти і науки України Гога Людмила Миколаївна.
        Вітаючи присутніх, Олександр Миколайович зазначив, що усі присутні старшокласники є найкращою, талановитою, активною учнівською молоддю нашого міста.
        Усі учасники міського балу лідерів учнівського самоврядування «Зіркова феєрія» висловили подяку відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради, який профінансував смаколики для старшокласників, що дали їм змогу у неформальній обстановці продовжити спілкування після балу.


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове