КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Тижні, місячники 2018-2019 н.р. стрелка Тиждень військово-патріотичного виховання, 11-15.02.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Тиждень військово-патріотичного виховання

        З метою підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, формування громадянина-патріота з 11 по 15 лютого 2019 року в закладі освіти проведено тиждень військово-патріотичного виховання, присвяченого Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Протягом тижня згідно плану проведена низка заходів:

        Урок пам’яті «Час і досі не загоїв рану»
        15.02.2019 р. виповнюється 30 років з дня виведення військ з Афганістану. Поміж 160 тисяч українських військовослужбовців, які пройшли війну, що тривала понад 9 років, 3147 воїнів із Сумської області. Серед них Клименко С.О., який завітав сьогодні до учнів 8-Б класу на урок пам’яті «Час і досі не загоїв рану». Сергій Олександрович перебував у цій країні упродовж 1983-1984 рр., саме на цей час припадає пік бойових дій й втрат особового складу. Зазвичай, наш гість розповідає про своїх товаришів, про уродженців Сумщини, які пройшли дорогами війни. Але на наше прохання він розповів і про деякі епізоди служби, зокрема про медаль «За відвагу», яку він отримав за врятоване життя командира, якого він вивіз на бронетранспортері, коли той потрапив у засідку. Наш гість усіх нас здивував, зазначивши, що найяскравішим епізодом, який залишився у пам’яті було масове цвітіння диких тюльпанів на афганських пагорбах. І на війні є місце прекрасному…. (Відповідальні: Калашник Т.О., Артюшенко О.М.)


        Урок-зустріч з волонтером, учасником бойових дій в Афганістані, відомим бардом, автором і виконавцем власних пісень Щегловим В.О.
        18.02.2019 р. учні 9-А класу зустрілися з учасником бойових дій в Афганістані Щегловим В.О. Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері. Цьому сприяли підготовлені виступи дітей, розповідь Володимира Олександровича про події тих буремних років. З великою вдячністю учні сприйняли виступ гостя, були вражені його сміливістю, відвагою, небайдужістю до проблем, які існують у суспільстві. Володимир Олександрович презентував свою книгу «Пошук істини», у якій зокрема вміщені його спогади, пісні, епізоди з життя тощо. Наш гість відповів на запитання дітей, націлював їх любити свою Батьківщину, пам’ятати своє коріння, бути ЛЮДИНОЮ. (Відповідальні: учитель історії Калашник Т.О., класний керівник Радченко Л.П.)


        Година вшанування «Без права на забуття: Афган»
        14.02.2019 р. з нагоди 30-річчя виводу радянських військ з Афганістану на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 10-А (класний керівник Штокало О.В.) та 10-Б (класний керівник Василенко Л.Б.) класів була проведена година вшанування «Без права на забуття: Афган» за участі учасника бойових дій, командира відділення мотострілкового війська, члена Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Мозгового Ігоря Валентиновича (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).
        Інформація була висвітлена на сторінці фейсбука бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС


        Участь у загальноміському заході: змагання зі стрільби в інтерактивному тирі, зустріч з воїном інтернаціоналістом, учасниками організації об’єднаних сил
        До дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15.02.2019 р. на базі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Сумської філії Харківського університету внутрішніх справ, відбувся загальноміський захід: змагання зі стрільби в інтерактивному тирі, зустріч з воїном інтернаціоналістом, учасниками організації об’єднаних сил. Вступне слово сказав директор Сумської філії ХНУВС – Лукаш Сергій Станіславович. Учні 11-А класу Клименко Даніл, Назаренко Даніїл, Калашніков Артем, Писарєв Олександр влучно вправлялись зі зброєю в інтерактивному тирі, у змаганнях з учнями інших шкіл (відповідальний учитель фізичної культури Ралка В.Ю.)


        Участь у покладанні квітів до Меморіалу «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам»
        11.02.2019 р. учні 11-А класу взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу «Загиблим воїнам-інтернаціоналістам». Одинадцятикласники вшанували пам'ять загиблих в Афганській війні хвилиною мовчання (відповідальні: учитель фізичної культури Ралка В.Ю., класний керівник 11-А класу Павленко А.С.)


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове