КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Тижні, місячники 2018-2019 н.р. стрелка Тиждень англійської мови, 11-15.02.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Тиждень англійської мови

        З 11 по 15 лютого 2019 року в закладі освіти проведено тиждень англійської мови. Протягом тижня згідно плану проведена низка заходів.

        Інсценізація казки «Хатинка»
        У рамках тижня англійської мови учні 1-Г та 1-В класів взяли участь в інсценізації казки «Хатинка» англійською мовою для ГПД (відповідальна – учитель англійської мови Грицай С.П.).


        Відкритий урок з елементами методики case study «Подорож до Великої Британії»
        14.02.2019 р. учитель англійської мови Мусатова О.О. провела відкритий урок з елементами методики case study у 5-А класі з теми «Подорож до Великої Британії». Учні виконали багато цікавих завдань, співали пісні англійською мовою, показали інсценований уривок п’єси.


        Віртуальне знайомство з Великою Британією
        У рамках проведення тижня англійської мови учні 5-Г класу (класний керівник Афанасенко Т.В.) відвідали відділ літератури іноземної мови у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці. До їх уваги було запропоновано віртуальне знайомство з Великою Британією. Програма включала у себе мовні ігри на інтерактивній дошці, відвідання творчої лабораторії та різноманітні вікторини (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        Казка на сучасний лад «Аліса в місті туманів»
        14 лютого 2019 року в рамках тижня англійської мови учнями 6-В класу була підготовлена казка на сучасний лад «Аліса в місті туманів». Глядачі мали можливість познайомитися з визначними місцями Лондона, долучитися до танців та пісень англійською мовою та стати повноцінними учасниками дійства (відповідальні учителі англійської мови Тутова І.В., Дихтяренко Т.О.).

        Свято з елементами театральної вистави «Навколо світу»
        12.02.2019 р. учителем англійської мови Мусатовою О.О. було підготовлено та проведено свято з елементами театральної вистави «Навколо світу». Під час позакласного заходу учні 7-Б та 7-В класів показали уривок п’єси «Мері Поппінс», виконали багато цікавих інтерактивних завдань. На свято були запрошені учні 5-А класу, які розповідали вірші та брали активну участь у конкурсах.


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове