КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея 2018-2019 н.р. стрелка Тижні, місячники 2018-2019 н.р. стрелка Тиждень початкових класів , 18-22.02.2019

Фотогалерея 2018-2019 н.р.

Тиждень початкових класів

        З 18 по 22 лютого 2019 року в закладі освіти проведено тиждень початкових класів. Протягом тижня згідно плану проведена низка заходів:

        18 лютого – Кольоровий день
        З 18 лютого святковим концертом відкрився тиждень початкових класів. Цей день мав назву «Кольоровий», тому кожен клас одягнув одяг певного кольору. Були проведені інтелектуальні перерви «Кольорові загадки».
        Кожен клас презентував світлини «Мій клас – моя маленька країна». Учні 1-4 класів прийняли участь у воркшопі «Веселковий Дивограй». Весело пройшла ігрова програма «Обідня перерва у кафе «Смайлик» у 3-А та 3-Б класах. На групі продовженого дня діти подорожували Країною дорожніх знаків.


        19 лютого - День майстрів-саморобкіних
        19 лютого у початковій школі був Днем майстрів-саморобкіних. Діти разом з батьками прийняли участь у конкурсі-виставці «Створюємо форму майбутнього». Між учнями 1-их класів відбувся турнір з Lego «Школа майбутнього», а в 2-4 класах були проведені майстер-класи «Дива своїми руками». Діти мали змогу виготовити аплікації, ляльку-мотанку. Також школярі презентували свої роботи до проекту «Годівничка». На групі продовженого дня робота продовжилася у школі «Умілі рученята».


        20 лютого – День Героїв Небесної Сотні
        20 лютого день розпочався інформаційною хвилиною «День Героїв Небесної Сотні», яка завершилася акцією «Ластівка миру». Діти малювали, писали листи для воїнів. 3-4 класи прийняли участь у вікторині «У моєму серці Україна», а першокласники разом з класоводами створили леп бук «Моя країна – Україна». Учні 2-А класу здійснили подорож казкової країною музики «Music Land». А у 4-В класі був проведений показовий урок з природознавства – інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»


        21 лютого – День рідної мови
        21 лютого, у День рідної мови, укожному класі була проведена інформаційна хвилина «Люблю я мову українську». На перервах проводилися звукові ігри «Словограй». Діти охоче складали схеми слів, відгадували слова. Учні 1-Г класу запросили всіх до театру. Вони майстерно інсценізували казку на англійській мові. Свої двері відкрила поетична майстерня, де діти мали змогу презентувати власні вірші. У 4-Г та 4-Б класах були проведені показові уроки з природознавства. Після уроків у фойє школи всі охочі мали змогу приєднатися до співочого флеш-мобу, де діти-вчителі-батьки разом виконали пісню «Ой є в лісі калина». Учні групи продовженого дня змагалися в спритності, швидкості, влучності в ігровій програмі «Ми всі дружна спортивна сім'я».


        22 лютого – Танцювальний марафон
        22 лютого почався танцювальний марафон. Діти вранці зробили танцювальну ранкову зарядку та отримали заряд бадьорості на весь день.
        На перервах учні 2-3-х класів взяли участь у танцювальному флеш-мобі «Ми діти твої, Україно!», а першокласники мали змогу приєднатися і потанцювати разом з усіма.
        Учні 2-Б класу презентували дослідницько-пошуковий проект «Танцювальна Україна», де розповіли про види українських народних танців, а також продемонстрували своє танцювальне мистецтво.
        У рамках співпраці з середньою ланкою для комфортної адаптації в 4-А класі був проведений показовий урок з природознавства «Цікавий світ материків».
        Закінчився тиждень початкових класів парадом спортсменів «Маленькі зірочки». Найактивніші, найкреативніші класи та учні були нагороджені грамотами.


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове