КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Урочисте свято «Перший дзвоник», 02.09.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Урочисте свято «Перший дзвоник»

        2 вересня в освітньому закладі відбулося урочисте свято «Перший дзвоник» для учнів 1, 11-х класів.
        Учні 1-х класів брали участь у квест-мандрівці «Острів скарбів». Першокласники у супроводі учні 11-х класів здійснили цікаву та насичену морську подорож на корабликах, зупиняючись на станціях. Школярі мали змогу взяти участь у вікторині «Книжкової» бухти, подивитися мультфільми про комп’ютер у «Віртуальній» гавані, пограти на музичних інструментах на «Музичному» мисі, повеселитися та порухатися на «Спортивному» причалі, а також зробити спільне фото з казковими героями на «Фотоберегу». Першокласники дізналися багато нового про шкільні кабінети та предмети, які вони вивчатимуть.
        Під час проведення квест-мандрівки «Острів скарбів» батьки мали змогу взяти участь в арт-акції «Морський сюрприз» та виготовити декоративний сувенір, наповнивши його побажаннями для первачків, які вони матимуть змогу відкрити через 12 років.
        На завершення свята для першокласники спільними зусиллями батьків та класоводів було організовано та проведено «Шоу мильних бульбашок», під час якого діти отримали море позитиву та радості, спостерігаючи за появою бульбашок різної форми та розмірів. Під час дійства діти були не лише глядачами, а й мали можливість побувати всередині гігантської мильної бульбашки.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове