КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка До 76-ї річниці визволення міста Суми та 364-ї річниці з дня його заснування, вересень 2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

До 76-ї річниці визволення міста Суми та 364-ї річниці з дня його заснування

        До 76-ї річниці визволення міста Суми та 364-ї річниці з дня його заснування в закладі освіти проведені такі заходи:

        З метою відзначення 76-ї річниці визволення міста Суми та 364-ї річниці з дня його заснування на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС відбулася краєзнавча подорож «Зі святом, рідні Суми» для учнів 4-Б класу (класовод Усик С.Л.). Під час заходу учні дізнались багато цікавих фактів про рідне місто та відвідали музейну кімнату В.О.П’янкова.
        У шкільній бібліотеці були створені тематичні виставки, пов’язані з історією міста, його героїко-культурною спадщиною.(Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        10.09.2019 р. учні 5-В класу взяли участь в уроці-зустрічі, присвяченому 76-й річниці звільнення міста Суми від нацистських окупантів за участі дитини війни, волонтера Сахно Світлани Георгіївни. Жінка поділилася власними спогадами про роки війни, про батька, якого вона побачила востаннє, проводжаючи на фронт, про день звільнення населеного пункту, у якому вона проживала. Під час заходу учнів познайомили з окупаційним режимом на Сумщині, перебігом звільнення міста Суми, кінохронікою цих подій. Учні розповідали про пам’ятники міста Сум, які нагадують про події Другої світової війни (відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., класний керівник Павленко А.С.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове