КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники 2019-2020 н.р. стрелка Всеукраїнський тиждень протидії булінгу, 16-20.09.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

        З 16 по 20 вересня 2019 р. в освітньому закладі згідно плану відбувся Всеукраїнський тиждень протидії булінгу. Психологічною службою, класними керівниками, зав. бібліотекою у рамках тижня проведено ряд заходів щодо профілактики булінгу в учнівському середовищі.


        21.09.2019 р. у рамках реалізації проекту «Вас чекають у суді» у приміщенні Зарічного районного суду відбулася зустріч на тему «Булінг: виявити, попередити, протидіяти» за участі судді-спікера Зарічного районного суду м. Суми Шелєхової Г., практичного психолога та соціального педагога Стеценко С., заступника начальника РЦБВПД у Сумській області В.Волобуєвої, інспектора ювенальної превенції СВП ГУНП в Сумській області Христича Я. Синах Анастасія та Коновалова Аліна, учениці 10-А класу, які були присутні на засідання, отримали конкретні відповіді на запитання: «Що таке булінг. Його види, ознаки, причини», «Кібербулінг та як від нього захиститися», «Куди звертатися за допомогою, якщо Ваша дитина постраждала від булінгу», «Відповідальність за прояви булінгу». (Відповідальна Калашник Т.О.)
        Інформація була висвітлена на сайті Зарічний районний суд м. Суми


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове