КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка День Європи 2020, 16.05.2020

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

День Європи 2020

        Це буде 13-й рік, коли Євроклуби Сумщини та Center for Euroinitiatives разом з волонтерами та партнерами організовують це свято в місті Суми. Цього року всі запрошуються приєднатися до Днів Європи 2020 з ваших домівок. Тема у 2020 - «ДНІ ЄВРОПИ НА ДИВАНІ» і був обраний онлайн-формат. Цього року не лише жителі та гості міста Суми зможуть приєднатися - але й всі жителі планети! На вас чекатимуть челенджі, квізи, відео, фото, майстер-класи, сюрпризи від волонтерів та багато іншого!
        Учасники євроклубу «Імпульс» активно долучилися до святкувань. Було відзнято привітання для усіх євроклубівців від випускниці КУ Сумська ЗОШ №6 Григоренко Євгенії, а також учениця 7-Г класу – Лазарєва Єва взяла участь у челенджі «Відгадай, де я?» Усі заходи висвітлені на на сторінці Facebook «Євроклуби Сумщини» та в мережі Instagram.
        Вже традиційно на День Європи Сумська міська рада нагороджує кращі євроклуби міста грамотами та подарунками. Цей рік, не зважаючи ні на що, не став виключенням й сьогодні сюрприз теж вдався. Євроклуб «Імпульс» нашої школи був нагороджений грамотою мілького голови.
полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове