КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Участь у проекті «Біоетика»

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Участь у проекті «Біоетика»

        У рамках проекту «Біоетика», що проводить благодійний фонд «Щаслива лапа» освітній заклад 10-27 лютого 2020 року долучився V Всеукраїнської благодійної акції «Нарру Мяу для Мурчика», що присвячена Всесвітньому дню котів, який святкують 1 березня.


        13.11.2019 р. заклад освіти за підсумками участі (04.10.2019 р.) у встановленні нового рекорду України «Найбільша кількість уроків добра» отримав 4 пригодницькі настільні гри від «Happy Paw» та ТМ «Purina».
        Граючи, діти не лише потрапляють у 68 несподіваних ситуацій, але і у цікавій флормі ознайомляться з особливостями догляду за собаками: правилами вигулу, важливістю вакцинації та обробки від паразитів тощо, а також можливими наслідками неправильної поведінки з чотирилапами.
        #урок_доброти2019, #happypaw, #purina


        За активну участь у щорічній Всеукраїнській благодійній акції «Happy Гав для Сірка» за небайдужість до проблем безпритульних тварин та підтримку діяльності фонду «Happy Paw» освітній заклад отримав подяку від благодійної організації «Благодійний Фонд «Щаслива лапа».


        У рамках проекту «Біоетика», що проводить благодійний фонд «Щаслива лапа» освітній заклад 16-27 вересня 2019 року долучився до щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Happy Гав для Сірка». До Громадської організації Сумське товариство захисту тварин передано 20 упаковок кормів, близько 250 кг круп, 50 упаковок ліків та медикаментів для чотирилапих.


        04.10.2019 р. освітній заклад узяв участь у встановленні нового рекорду України «Найбільша кількість уроків добра»: у кожному класі проведено «ІІ Всеукраїнський урок доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвячений Всесвітньому дню захисту тварин.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове