КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники 2019-2020 н.р. стрелка Тиждень військово-патріотичного виховання, 07-11.10.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Тиждень військово-патріотичного виховання до Дня захисника України

        З метою підготовки молоді до служби в Збройних силах України, формування громадянина-патріота з 07 по 11 жовтня 2019 р. в освітньому закладі згідно плану буде проведений тиждень військово-патріотичного виховання до Дня захисника України. Протягом тижня були проведені наступні заходи:

        Протягом тижня учні 1-11 класів, педагогічний та батьківський колективи мали змогу взяти участь у благодійних акціях «Лист та малюнок захиснику України» (привітання військовослужбовців зі святом), «Добро жменями» (збір кришечок з метою надання допомоги у виготовленні протезування бійцям-інвалідам), «Збираємо тепло сердець» (надання допомоги захисникам, що перебувають у зоні АТО) (педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова С.М., спільно з представниками учнівського самоврядування).


        Протягом 08.10.2019 р. було оформлено виставку дитячих малюнків «З Україною в серці» (1-7 класи) (педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова С.М., спільно з представниками учнівського самоврядування).


        Протягом тижня військово-патріотичного виховання в освітньому закладі в 1-11-х класах проведені уроки мужності, пам’яті, святкові програми до Дня захисника України за участі:

  • учасника АТО, молодшого сержанта в/ч В-2260 Крячка Володимира Михайловича (2-В кл., класовод Бабенко Л.М.)
  • учасника АТО, начальника управління патрульної полвіції в Сумській області Калюжного Олексія Олексійовича (2-Б кл., класовод Лиштван О.А.)
  • учасника бойових дій у зоні АТО, солдата, кулеметника 15 окремого монопіхотного батальйону, нагородженого державною нагородою Президента України Кондратенко М.С. (2-Г кл., класовод Самойленко Л.В., учитель фізичної культури Ралка В.Ю.)
  • учасника АТО Маслія О.А. (2-Д кл., класовод Саєнко А.В.)
  • учасника АТО Мірошніченка Ігора Івановича (3-А кл., класовод Сивоконь Л.М.)
  • голови Ради ветеранів кадетського корпусу з посиленою військовою та фізичною підготовкою ім І.Г. Харитоненка полковника у відставці Каменева Павла Івановича (4-А, 4-Б кл., класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л.)
  • учасника АТО Чернявського Вадима Євгеновича (5-А кл., класний керівник Лопатка К.М.)


        11.10.2019 р. для учнів 2-х класів було проведено загальношкільну акцію «Ми роду козацького діти, землі української цвіт!», під час якої школярі мали можливість написати на паперових блакитно-жовтих прапорцях свої привітання та слова підтримки військовослужбовцям, які знаходяться у зоні проведення бойових дій (педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова С.М., спільно з представниками учнівського самоврядування).


        14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну.
        Цього дня українці відзначають День Покрови Пресвятої Богородиці – старовинне християнське свято, встановлене на честь явлення Пресвятої Богородиці в 910 році в Константинопольському Влахернському храмі.
        14 жовтня відзначається також День Українського козацтва. Це свято встановлено Указом Президента України від 07.08.1999 №966, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Богородиця була заступницею козаків у походах, її зображення було вибите на хрестах, які вони носили. На Покрову козаки проводили загальновійськову Раду, де переобирали кошового отамана і старшину. Починаючи з 2015 року 14 жовтня – це День захисника України.
        З нагоди цього свята, на базі читальної зали бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС, 09.10.2019р. для учнів 5-Б класу (класний керівник Капленко А.О.) був проведений гетьманський турнір «З козаків візьмемо приклад». Під час заходу діти дізнались багато цікавих фактів з історії нашого славного козацтва та прийняли участь у різноманітних конкурсах та спортивних змаганнях.


        З нагоди свята Дня захисника Вітчизни 09.10.2019 р., для учнів 6-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.), шкільною бібліотекою спільно з працівниками дитячого абонементу бібліотеки-філії №2 було організоване та проведено пізнавально-розважальне свято «Ми роду козацького діти». Діти з задоволенням приймали участь у різноманітних конкурсах та вікторинах, щоб довести що вони гідні нащадки козаків.


        07.10.2019 року для учнів 6-Г класу проведена оглядова екскурсія в музеї закладу освіти (відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., класний керівник Афанасенко Т.В.)


        07.10.2019 року для учнів 7-Г, 8-В та 9-Б класів відбувся виховний захід, присвячений Дню захисника України «Кіборги» на захисті Вітчизни». Учні-ведучі розповіли про значення поняття «кіборг», історію появи цього слова, розкрили сучасне наповнення словосполучення «український кіборг». Під час перегляду аматорського відео про захисників Донецького аеропорту діти були вражені коментарем нашого гостя – «кіборга», учасника АТО Гребенюка Артема Сергійовича, який розповів учням про факти захоплення та оборони Донецького аеропорту. Пізніше діти долучилися до жвавого обговорення пережитих учасником подій, техніки, зброї, що є на озброєнні у військових, добровольців. Учні висловили свою вдячність та захоплення мужністю та відвагою героя (відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., класні керівники – Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Артюшенко О.М.).


        До Дня захисника Вітчизни 10.10.2019 р. для учнів 9-В (класний керівник Грицай С.П.) та 9-Г (класний керівник Вода О.І.) класів на базі бібліотеки-філії №2 пройшла патріотична година «Українські лицарі ХХІ століття» за участі капітана ЗСУ Ладики Олександра Петровича і сержанта ЗСУ Шевченко Геннадія Івановича, які розповіли про бойові дії на Сході країни, показали відео та фотографії з особистого архіву та відповіли на запитання учнів. Наприкінці заходу учні мали змогу потримати в руках озброєння та приміряти на себе бойовий бронежилет і каску з захисними окулярами (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        07.10.2019 р. на базі КУ Сумської СШ №3 учні 10-А класу брали участь у військово-патріотичному вишколі 1-го етапу, присвяченому Дню захисника України, що проводиться ГО «ВОУБД та волонтерів АТО» у рамках Всеукраїнського проекту військово-патріотичного виховання молоді «Ми Громадяни України» за підтримки Міністерства у справах ветеранів України (учитель предмета «Захист Вітчизни» Нікітенко О.І.).


        08.10.2019 р. учні 10-А класу разом з учителем предмета «Захист Вітчизни» Нікітенком О.І. здійснили екскурсію з нагоди Дня захисника України до військової частини 3051 Національної гвардії України


        11.10.2019 р. усі зібрані продукти харчування, речі, листи, малюнки, обереги та кришечки було передано у волонтерський центр «СББ ТИЛ» (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.).

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове