КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка День учнівського самоврядування, 04.10.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

День учнівського самоврядування

        Відповідно до плану роботи закладу освіти, з метою демократизації управління освітнім закладом, розвитку учнівського самоврядування, профорієнтаційної роботи та виховання поваги до професії працівника освіти 04.10.2019 р. в освітньому закладі був проведений День учнівського самоврядування. Педагогом-організатором було складено та затверджено адміністрацією закладу план проведення Дня самоврядування.
        Згідно плану управлінську діяльність протягом навчального дня здійснювали закріплені за адміністрацією закладу представники Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки. Протягом дня зазначені лідери учнівського самоврядування працювали з адміністрацією закладу, здійснювали контроль за проведенням запланованих заходів. День розпочався зі спільної наради представників Президентської Ради та адміністрації закладу у методичному кабінеті, де було уточнено розпорядок роботи та функціональні обов’язки всіх учасників заходу. Лідери учнівського самоврядування з числа учнів 8-11 класів мали змогу в цей день відчути себе справжніми вчителями, замінюючи навчальні заняття в учнів 1-8 класів.


        Протягом святкового дня представниками Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки було оформлено виставку дитячих малюнків «Нашим дорогим учителям!» (1-7 класи) та виставку стіннівок «Святковий настрій всім даруємо!» (5-11 класи) до Дня працівника освіти.
        Для працівників освітнього закладу протягом дня було організовано та проведено святкову акцію «Із вдячністю у серці!», під час якої кожен працівник закладу освіти мав змогу отримати метелика з цукеркою.
        Також, була проведена інтерактивна акція «Онлайн-вітальня», під час якої учні 5-11-х класів мали змогу написати на паперовому кленовому листочку привітання вчителям та наклеїти його на дошку.


        Також, лідерами учнівського самоврядування було підготовлено відеопривітання для вчителів закладу «Життя хай повниться красою!», де учні 1-11-х класів мали змогу висловити свої щирі побажання улюбленому вчителеві.
        У вестибюлі закладу для учнів, батьків та вчителів було оформлено тематичну фотозону «Зупинись та посміхнись!», де бажаючий мав змогу зробити святкове фото напам’ять.


        Для учнів молодшої ланки було підготовлено та проведено патріотичний флешмоб «Діти України», під час якого хлопчики були вдягнені у вишиванки, а дівчата – у вишиванки та віночки.


        Також, для учнів початкової ланки активами 5-8-х класів було організовано та проведено «Веселі перерви», під час яких молодші школярі мали змогу пограти у рухливі ігри та отримати гарний настрій.
        У рамках заходів Дня самоврядування було організовано та проведено дублер-шоу «Бібліотекар на годину», під час якого учні закладу виконували обов’язки шкільного бібліотекаря та «Мастер-шеф», під час якого представниками самоврядування була надана допомога в організації роботи у шкільній їдальні (чергування учнів середньої ланки). Також лідерами учнівського самоврядування була проведена святкова акція «Ми цінуємо вас», під якої старшокласники привітали інших працівників закладу освіти.


        Перша половина Дня учнівського самоврядування закінчилася спільною інструктивною нарадою адміністрації закладу та представників Президентської Ради Демократичної Шкільної Республіки, під час якої було обговорено питання стосовно проведення заходів до Дня самоврядування згідно плану та під час якої учені мали можливість поділитися своїми враженнями від подій дня.


        Друга половина Дня учнівського самоврядування відзначилася організованою та проведеною представниками учнівського самоврядування спільно з педагогами-кураторами та керівниками гуртків святковою концертною програмою до Дня працівника освіти «Цей світлий день належить вам по праву!». Концертна програма для працівників закінчилася святковим танцювальним флешмобом «Зі святом вас вітаємо, усього найкращого бажаємо!».
        Усі працівники закладу отримали гарний настрій та море позитивних емоцій.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове