КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», з 09.10.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»


Звіт I

        01.11.2019 р., з метою формування навичок здорового харчування, фізичної активності, свідомого ставлення школярів до власного здоров’я та розвитку вміння дітей застосовувати отримані знання у повсякденному житті, з учнями 5 класів була проведена гра «Пригоди у країні Здоровляндії». Діти, об’єднавшись у команди, вирушили в подорож по Країні Здоровляндії. На їх шляху зустрічалися такі станції: «Загальнолюдські цінності», «Гігієна», «Режим дня», «Правильне харчування», «Спорт», «Небезпечна поведінка», «Хвороби», «Здоров’я та здоровий спосіб життя», «Добро і зло».
        Гра сприяла набуттю учасниками певного комплексу установок щодо здорового способу життя, формуванню навичок відповідальної поведінки, усвідомленню важливості та цінності власного здоров’я (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)


        31.10.2019 р. з метою формування в учнів бажання вести здоровий спосіб життя, розвитку відповідальності, кмітливості, почуття гумору, артистичних здібностей, здатності працювати в команді, згуртування дітей у єдиний учнівський колектив, а також виховання любові до мистецтва в актовій залі освітнього закладу для учнів 6-х класів відбулася конкурсно-розважальна програма «Healthy party».
        Під час програми учні відгадували загадки про здоров’я, будували «живі» статуї, що зображували певний вид спорту, відомих мультяшних героїв у конкурсі «Хто я?», а також активно танцювали, повторюючи рухи за персонажами на екрані у динамічній руханці «Just dance». Усі випробовування завершилися запальною дискотекою.
        Захід сприяв формуванню у дітей навичок здорового способу життя, руховій активності, що позитивно вплинуло на рівень самопочуття дітей (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        30.10.2019 р., з метою залучення учнів до роботи щодо озеленення приміщення, розширення знань про лікарські рослини, їх практичне значення, виховання дбайливого ставлення до природи, учні 5-А класу розпочали роботу з мініпроєкту «Здоров’я на підвіконні», посадили у вазони лікарські трави: материнку звичайну, чебрець, мелісу лікарську, лемонграс. А також група учнів представила інформацію про їхню користь, необхідність розведення кімнатних рослин у приміщенні. Передбачено, що наступним етапом проєкту є догляд, проведення дослідів, збір інформації про кімнатні та лікарські рослини (відповідальна класний керівник 5-А класу Лопатка К.М.)


        Сучасні діти своє дозвілля найчастіше проводять з гаджетами, що призводить до зменшення рухової активності, гальмування психофізичних процесів. Велосипедні прогулянки позитивно впливають на загальний емоційний стан, сприяють зміцненню нервової системи, покращують обмін речовин. Тому 30.10.2019 р., з метою пропаганди фізичної культури та спорту, популяризації здорового способу життя, для учнів 5-6 класів було проведено змагання з велоперегонів. Учасникам потрібно було здолати смугу перешкод за певний проміжок часу. Переможцями стали найспритніші учні! А найголовніше, діти зрозуміли, що активний відпочинок – запорука здоров’я і це класно.


        28.10.2019 р. та 29.10.2019 р., з метою зміцнення здоров’я, загартування організму, правильного фізичного розвитку школярів, для учнів 4, 6 класів було проведено змагання з футзалу. А ще дітям розповіли, що футбол, як і будь-яка інша активна гра, зміцнює здоров’я, покращує емоційний стан, є профілактикою серцево-судинних захворювань. Наші діти отримали незабутні відчуття від завзятих змагань та позитивні емоції.

        Під час осінніх канікул учні 2-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) 28.10.2019 р. відвідали «Люксоптику» у рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Діти познайомилися з професією лікар-офтальмолог, оптометрист, продавець-консультант. Лікар-офтальмолог перевірив гостроту зору дітей, розповів учням та подарував правила-пам'ятки «Як зберегти зір». Надав консультацію щодо використання та догляду за сонцезахисними окулярами. Практично діти мали змогу познайомитися, поміряти сонцезахисні окуляри українського бренду «casta». Тепер наші очі у безпеці!


        28.10.2019 р., з метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, формування в учнів життєвих навичок та свідомого ставлення до життя та здоров’я, учні 7-В та 7-Г класів узяли участь у І міському квесті «Healthy child: партнерство заради здоров’я» у рамках діяльності міської мережі Шкіл сприяння здоров’ю. Діти, об’єднавшись у команди, виконували різноманітні завдання: надавали першу медичну допомогу, робили непрямий масаж серця, визначали поживні речовини в овочах та фруктах, розробляли символи здоров’я.
        Квест сприяв набуттю учасниками навичок відповідальної поведінки, усвідомленню важливості та цінності власного здоров’я (відповідальна класний керівник 7-Г класу Тутова І.В.)

        25.10.2019 р., з метою сприяння розвитку навичок здорового харчування та його популяризації, свідомого ставлення учнів до власного здоров’я, для учнів 4-А та 4-Б класів був проведений літературно-пізнавальний конкурс «Я здоров’я бережу, сам собі допоможу». Під час конкурсу діти декламували вірші, малювали, працювали з прислів’ями про здоров’я та брали участь у літературній вікторині. А ще не обійшлося без запальних танців та ліричних пісень. Учні, об’єднавшись в команди, виконували цікаві завдання: допомагали визволяти корисні вітаміни від шкідливих мікробів.
        Діти дізналися багато цікавої та пізнавальної інформації про раціональне та здорове харчування від гості, медичної сестри Обласної дитячої лікарні Птащенко В.С. Важливо, що учні з користю провели час та зрозуміли, що потрібно відповідально ставитися до здоров’я (відповідальні класоводи 4-А класу Абрамчук І.М. та 4-Б класу Усик С.Л.)


        Яблуко - це скарбничка поживних і корисних речовин, про які потрібно знати кожному. Саме тому 25.10.2019 р. у рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» в освітньому закладі було проведено «День яблука» до якої активно долучилися усі 42 класи, представники батьківської громадськості та педагогічного колективу.


        24.10.2019 р. до Всесвітнього дня яблук, з метою підвищення рівня інформанованості учнів щодо здорового способу життя, популяризації вітамінного харчування та оформлення «здорового дизайну» приміщення, де перебувають учасники освітнього процесу, у вестибюлі школи представниками батьківської громадськості та педагогічного колективу було оформлено тематичну фотозону «Осінь 2019». Представлено композиції з осінніми овочами та фруктами, що сприяло приверненню уваги до різноманіття корисних, поживних овочів та фруктів (відповідальна класний керівник 6-Б класу Лісниченко Я.В.)


        Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості та повноцінного життя батьків, учителів та суспільства в цілому. Оскільки головною проблемою, яка пов’язана з майбутнім, є збереження та зміцнення здоров’я учнів, 24.10.2019 р. було проведено динамічну руханку «У здоровому тілі – здоровий дух» для учнів 3-4 класів. Представники учнівського самоврядування Демократичної Шкільної Республики виконували під музичний супровід різноманітні рухи, які потрібно було повторювати всім учасникам.
        Динамічні руханки сприяють зміцненню фізичного здоров’я, попередженню різноманітних захворювань (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.)


        24.10.2019 р., з метою поглиблення знань учнів про користь вітамінів, виховання культури харчування, учні 2-А класу брали участь у фуд-арті «Малюємо фруктами і овочами». Учні виконували рельєфні зображення тварин за допомогою овочів та фруктів. Після виставки робіт, діти із задоволенням поласували вітамінами. Було цікаво, корисно та смачно!!! (відповідальна класовод 2-А класу Заіченко О.Л.)


        24.10.2019 р., з метою поглиблення знань учнів про користь вітамінів, виховання культури харчування, учні 2-Г класу виготовляли «фруктову скульптуру». Діти створювали незвичні, нестандартні скульптури із фруктів шляхом карвінгу (carving) та набули навичок естетичного оформлення та подачі фруктів. Тепер будь-який сніданок, обід чи вечеря перетвориться в учнів на справжнє свято, адже стіл вони можуть прикрасити цікавою, неординарною, корисною, вітамінною стравою (відповідальна класовод 2-Г класу Самойленко Л.В.)


        З 21.10.2019 р. по 24.10.2019 р., з метою профілактики ГРВІ та грипу, в освітньому закладі була проведена акція «Вітамінний гостинчик» . Дітям 1-4 класів поряд із основними стравами було запропоновано тарілки з вітамінними продуктами (нарізки цибулі та лимону), що сприяло зміцненню імунітету дітей, а також рівня обізнаності щодо користі цих продуктів.


        18.10.2019 р. до Всесвітнього дня здорового харчування, з метою визначення переліку корисних та улюблених овочів та фруктів, для учнів 2-4 класів було проведено інтерактивну акцію «Корисний кошик». Учасники на шаблонах зазначали улюблені та корисні овочі і фрукти. У 595 учнів найбільшим попитом користувалися: яблуко – 87 (15%), банан – 57 (10%), кавун – 56 (9%), полуниця – 44 (7,5 %), огірок – 43 (7%), груша – 38 (6,5 %), морква – 35 (6%), помідор – 26 (4%). Також обирали й інші овочі та фрукти: абрикос, диня, ананас, авокадо, манго, мандарин, апельсин, лимон, персик, виноград, гранат, перець солодкий, капуста, гарбуз, редис, селера та інші.
        Акція сприяла поглибленню знань учнів про корисні властивості фруктів, овочів та їхній вплив на організм людини (відповідальні соціальний педагог Шкут О.С., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.)


        18.10.2019 року у рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» класоводом 1-Б класу Васюковою С.М. разом з батьківською громадськістю був проведений міні-квест «Гарбузова родина»

        К.Д. Ушинський сказав: «Дитина потребує діяльності безперестанно і втомлюється не діяльністю, а її одноманітністю. Дайте дитині трохи порухатися, і вона подарує вам знову 10 хвилин жвавої уваги, якщо ви зуміли їх використати, вони дадуть вам в результаті більше, ніж цілий тиждень напівсонних занять». 04.10.2019 р., з метою урізноманітнення навчання школярів, для учнів 1-4 класів були проведені «Веселі перерви». Діти 5-7 класів демонстрували під музичний супровід рухливі вправи, які слід було повторити молодшим школярам. Активні перерви сприяли збереженню не тільки фізичного, а й психічного здоров’я учнів. Діти більше спілкувалися один з одним, вчилися допомагати та підтримувати однокласників, це покращувало комунікативну культуру (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.)

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове