КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», з 09.10.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»


Звіт II

        14.11.2019 р., з метою підвищення рівня обізнаності з питання здорового способу життя, репродуктивного здоров’я, формування усвідомленої поведінки, учні 9-В класу відвідали заняття «Репродуктивне здоров’я та відповідальна поведінка молоді. Стать і ґендер» на базі Клініки, дружньої до молоді. Під час заходу, працюючі у групах, учні обговорили складові здоров’я та фактори впливу на нього. Підлітки зрозуміли, що тільки здоровий спосіб життя, поведінка та вчинки є гарантом запобігання ризику. (Відповідальна класний керівник 9-В класу Грицай С.П.)


        11.11.2019 р., з метою пропаганди здорового способу життя серед дітей і молоді, формування в них активної життєвої позиції, орієнтації на здоровий спосіб життя, серед учнів 5-9 класів було проведено конкурс відео робіт «Агенти здоров’я», найкращі роботи були направлені на міський етап обласного конкурсу відеороликів «Агенти здоров’я». Чекаємо на результати. (Відповідальні класний керівник 7-Г класу Тутова І.В., педагоги-організатори Гончаренко В.В. та Васюкова О.Б.)


        11.11.2019 р., з метою розширення знань учнів про види цибулі, користі її для організму людини, можливості вирощення в домашніх умовах та догляду за нею, учні 1-Б класу розпочали роботу над проєктом «Я – дослідник», висадили в ґрунт цибулю. Передбачено, що наступним етапом проєкту є догляд за рослиною та спостереження за її ростом (відповідальна класовод 1-Б класу Васюкова С.М.)


        07.11.2019 р. та 15.11.2019 р., з метою профілактики шкідливих звичок та формування свідомого, відповідального ставлення до власного здоров’я, учні 10-11 класів, батьки та педагоги брали участь у рольовій грі «Випробуй у безпеці». Під час заходу було обговорено вплив алкоголю на організм людини, його наслідки. А також учасники, завдяки обладнанню наданого патрульною поліцією м. Суми, мали можливість пройти дистанцію в спеціальних окулярах «Drunk Busters Goggles», які наочно демонструють імітацію змін в поведінці людини, яка знаходиться під впливом алкогольних та психотропних речовин. (Відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)


        07.11.2019 р., з метою сприяння розвитку здорового харчування, фізичних активностей, свідомого ставлення школярів до свого здоров’я, з учнями 1-В класу та їх батьками проведена театралізація «Веселі яблучка». Діти у віршованій формі інсценізували як дозрівали яблучка в саду, як про них дбати, щоб отримати гарний урожай. Про те, що яблука дуже корисні та багаті на вітаміни школярі дізналися в ігровій формі і з радістю поласували соковитими фруктами. (Відповідальна класовод 1-В класу Світенко Г.М.)


</center>

        04.11.2019 р., з метою популяризації активного способу життя, здорового харчування, президентом Демократичної шкільної республіки Дяденко Олександрою, учасницею всеукраїнського освітнього проєкту «Агенти змін», для учнів 9 класів було організовано зустріч з Онищенко Ярославою, учасницею проєкту Youth exchanges «Think Wide-LightUP your body and mind» у Грузії. Під час заходу було презентовано цикл заходів даного проєкту, частина яких проходила біля джерел мінеральних вод BORJOMI.
        Важливо, що учні цікаво провели час та зрозуміли, що потрібно відповідально ставитися до власного здоров’я (відповідальні: класні керівники 9-А класу Капленко А.В., 9-Б класу Артюшенко О.М., 9-Г класу Вода О.І.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове