КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», з 09.10.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»


Звіт V

        17.01.2020 р. з метою підвищення рівня обізнаності про користь овочів та пропаганди здорового харчування з учнями 2-В класу було проведено майстер-клас «Кулінар «здорових» страв». Під час заходу діти мали змогу ознайомитися з корисними властивостями картоплі, буряку, моркви, цибулі та огірків, приготувати корисний салат «Вінегрет» та ним поласувати. Майстер-клас сприяв усвідомленню учнями важливості здорового харчування для їхнього організму (кількість осіб 28, відповідальна класовод 2-В класу Бабенко Л.М.).


        10.01.2020 р. з метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації спортивних ігор, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді в освітньому закладі в рамках проєкту патрульної поліції «Суми – місто без наркотиків» відбулися спільні змагання з волейболу за участі представників патрульної поліції та громадської організації «Центр здорової молоді». Переможці розподілися наступним чином: І місце – команда представників патрульної поліції, ІІ місце збірна команда учнів (хлопці) освітнього закладу, а ІІІ місце виборола збірна учениць (дівчат) закладу освіти. Також учасниками змагання були збірні педагогічного колективу та громадської організації «Центр здорової молоді». Саме така форма проведення змагань сприяє залученню учнів до активного проведення дозвілля та зміцненню їхнього здоров’я (кількість осіб 250, відповідальні учителі фізичної культури Ралка В.Ю., Редченко А.О., Будко В.П., Шабаліна С.Б., Стебай Л.П. соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.).


        09.01.2020 з метою підвищення рівня ефективності впровадження здоров’язбережувальних заходів у рамках участі в проєкті «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів» для класоводів та класних керівників 1-11-х класів було проведено методичне об’єднання. Учасники засідання обговорили питання щодо реалізації проєкту та планування заходів на ІІ семестр. Під час методичного об’єднання класоводи та класні керівники зрозуміли важливість своїх заходів для формування в учнів навичок здорового способу життя (кількість осіб 45, відповідальні заступник директора з виховної роботи Акименко О.А. та керівник методичного об’єднання класних керівників Капленко А.О.).


        08.01.2020р. з метою пропаганди здорового способу життя, активного проведення дозвілля для учнів 5-х класів було організовано та проведено розважальну програму «Ігрові розваги». Школярі мали змогу пограти у пригодницьку настільну гру від «Happy Paw» та настільний футбол. Діти із задоволенням взяли участь в іграх, проходячи цікаві випробування, виконуючи пізнавальні завдання та граючи у футбол (кількість осіб 28, відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б.).


        02.01-03.01.2020 р. та 08.01.2020 р. з метою сприяння прояву в дітей активності, самостійності, ініціативності, бажання систематично займатися спортом, дбайливо ставитися до свого здоров’я учні 7-Б, 7-В, 8-А, 8-Г та 9-Б класів відвідали торгівельний центр «Лавина», де мали змогу проявити себе в іграх з боулінгу та більярду. Діти отримали не тільки масу позитивних емоцій, а й розуміння важливості активного проведення дозвілля для власного здоров’я (кількість осіб 65, відповідальні класні керівники 7-Б класу Омельченко Т.В., 7-В класу Баклай Л.В., 8-А класу Мусатова О.О., 8-Г класу Пятаченко Л.М. та 9-Б класу Артюшенко О.М.).


        03.01.2020 р. з метою урізноманітнення навчання школярів та створення комфортного освітнього середовища учні 6-В класу розпочали роботу над виготовленням крісел-мішків для облаштування зон відпочинку в коридорах освітнього закладу. Крісла-мішки сприятимуть збереженню здоров’я учнів. Діти матимуть змогу не тільки відпочити після розумових навантажень, а й поспілкуватися з однолітками (кількість осіб 10, відповідальна класний керівник 6-В класу Максименко І.І.)


        28.12.2019 р. з метою пропаганди здорового способу життя, формування навичок здорового та корисного харчування в 5-Б класі був проведений воркшоп «Ми корисну їжу любим – ми здорові завжди будем!». Діти у вигляді вистави продемонстрували свої знання про здорову їжу, запропонували всім присутнім майстер-клас по приготуванню корисної їжі. Самостійно приготували Вінегрет «Овочевий бум», фруктовий салат «Вітамінна бомба» та морс «Свіжа роса». Таким чином, здобувши навички приготування корисної їжі, учні зробили висновки, що здорова їжа не тільки корисна, а й смачна, бо все, що приготували, з’їли з великим задоволенням (кількість осіб 33, відповідальна класний керівник 5-Б класу Капленко А.О.).


        З 16.12.2019 р. по 27.12.2019 р., з метою профілактики ГРВІ та грипу, в освітньому закладі було продовжено проведення акції «Вітамінний гостинчик». Дітям 1-2 класів поряд із основними стравами було запропоновано тарілки з вітамінними продуктами (нарізки цибулі та лимону), що сприяло зміцненню імунітету дітей, а також рівня обізнаності щодо користі цих продуктів.


        16.12.2019 р., з метою поглиблення знань про традиційні українські страви, формування практичних умінь приготування страв, заохочення учнів до набуття навичок самообслуговування, допомоги батькам у приготуванні домашніх страв, виховання самостійності, культури харчування, у 3-А класі було проведено майстер-клас «Рецепт улюбленої домашньої страви».
        Під час заняття учні дізналися про традиційні українські страви, їх приготування, переглянули цікаву відеопрезентацію та відгадали загадки. Із задоволенням поділилися рецептами домашніх страв. Школярі принесли улюблені страви, які спробували всі учні класу у шкільній їдальні (кількість осіб 38, відповідальна класовод 3-А класу Сивоконь Л.М.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове