КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», з 09.10.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

Звіт VІ

        17.02.2020 р., з метою поглиблення в учнів поняття про раціональне харчування, про корисну їжу та її позитивний вплив на збереження здоров’я людини, для учнів 10-Б класі було проведено брейн-ринг «Здорове харчування». Під час заходу учні в ігровій формі дізналися багато цікавого про склад різних продуктів, їх користь, історію виникнення, а також отримали позитивні емоції та вітальні призи. Захід сприяв згуртуванню класного колективу, формуванню навичок збереження власного здоров’я. (Кількість осіб 28, відповідальна класний керівник 10-Б класу Бондар Т.Л.)


        30.01.2020 р. з метою поглиблення знань учнів про гігієну порожнини рота та виховання бережливого і дбайливого ставлення до свого здоров’я, для учнів 5-7 класів була проведена година спілкування «Здорові зуби» лікарями-стоматологами Сумської обласної стоматологічної поліклініки Гиленко А.С., Личко С.О. Під час зустрічі діти мали змогу з’ясувати основні правила догляду за ротовою порожниною та вплив харчування на здоров’я зубів. Зустріч сприяла розвитку вмінь та навичок догляду за власними зубами та збереження здоров’я (кількість осіб 315, відповідальний педагог-організатор Васюкова О.Б.).


        29.01.2020 р. з метою пропаганди здорового способу життя, заохочення до занять фізкультурою та спортом, для учнів 5-11-х класів була організована організовано зустріч із найсильнішою людиною планети Василем Вірастюком. Під час зустрічі усі охочі могли поставити будь-яке питання як Вірастюку, так і його колезі по спорту рекордсмену країни Сергію Конюшку, а також сумчанину Андрію Дмитрієву, який очолює обласну федерацію стронгмену. Зустріч сприяла мотивуванню підростаючого покоління до занять спортом для збереження власного здоров’я (кількість осіб 250, відповідальні заступник директора з ВР Акименко О.А., педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова О.Б., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.).


        27.01. та 28.01.2020р. з метою інформування про вплив шкідливих речовин на ротову порожнину та профілактики негативних звичок для учнів 9-11-х класів було організовано зустріч «Шкідливі звички та здоров’я» з лікарями-стоматологами Сумської обласної стоматологічної поліклініки Гиленко А.С., Личко С.О. Зустріч сприяла розумінню учнями негативного впливу шкідливих звичок на здоров’я людини (кількість осіб 178, відповідальна педагог-організатор Васюкова О.Б.).


        23.01 та 27.01.2020 р., з метою проінформувати дітей про наслідки ранніх статевих стосунків, розвивати навички, необхідні для збереження власного здоров’я, учні 9-Б та 9-В класів відвідали заняття «Привабливість. Статева поведінка. Відповідальність» на базі Клініки, дружньої до молоді. Під час заходу, працюючі у групах, учні обговорили позитивні і негативні сторони ранніх статевих стосунків, їх наслідки. Підлітки зрозуміли, що тільки усвідомлення відповідальності за свої вчинки є гарантом запобігання ризику (кількість осіб 40, відповідальні класні керівники 9-Б класу Артюшенко О.М., 9-В класу Землянко О.В.).


        23.01 та 24.01.2020 р., з метою інформування учнів про гігієну порожнини рота, надання відомостей необхідних для зміцнення здоров’я зубів та виховання бережливого та дбайливого ставлення до свого здоров’я, для учнів 1-4 класів була проведена година спілкування «Здорові зуби» лікарями-стоматологами Сумської обласної стоматологічної поліклініки Гиленко А.С., Личко С.О. Під час зустрічі діти мали змогу з’ясувати основні правила догляду за ротовою порожниною та правильністю вибору зубної щітки. Зустріч сприяла розвитку вмінь та навичок догляду за власними зубами та збереження здоров’я (кількість осіб 543, відповідальний педагог-організатор Васюкова О.Б.).


        22.01.2020р. з метою формування відповідального ставлення до свого життя, пропагування здорового способу життя, активного відпочинку, заняття спортом, правильного харчування, виховання негативного ставлення до шкідливих звичок учні 9-Б класу провели вуличну акцію «Молодь обирає здоров’я» .
        Під час акції учні роздавали листівки та буклети перехожим з інформацією про негативний вплив шкідливих звичок на організм людини. Також були надані поради щодо ведення активного способу життя та здорового харчування. Крім того учні знищили написи адрес придбання наркотичних речовин на будівлях.
        Також учнями було проведено анкетування «Здоровий спосіб життя» з метою виявлення ставлення населення мікрорайону до активного відпочинку та здорового харчування. До анкетування було залучено 27 осіб. За результатами виявилося, що 28% надають перевагу активному відпочинку, заняттям спортом і тільки 22% – здоровому харчуванню (кількість осіб, які брали участь у акції – 441, відповідальний класний керівник 9-Б класу Артюшенко О.М.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове