КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів», з 09.10.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Участь у проєкті «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

Звіт ІХ

        12.03.2020р., з метою пропаганди здорового харчування, на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС для учнів 8-Г класу майстром трудового навчання ДНЗ «Сумський хіміко-технологічний центр ПТО» Скромниковою Л.П. було проведено майстер-клас «Етикет за столом». Під час заходу підлітки дізнались багато цікавого та нового про культуру харчування та спробували свої сили в техніці з оздоблення фруктів та овочів – карвингу (кількість осіб 17, відповідальні класний керівник 8-Г класу Пятаченко Л.М., завідуюча бібліотекою Лисицька О.І.).


        12.03.2020р., з метою виховання позитивного ставлення до занять фізичною культурою і спортом, в 2-Б класі відбулося свято «Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила». Діти продемонстрували вже здобуті навички в різних видах спорту, із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах та естафетах. Захід сприяв прищепленню навичок здорового способу життя, розвивав інтерес до фізичної культури та спорту, виховував у дітей почуття дружби, взаємодопомоги та вміння радіти спільним результатам (кількість осіб 27, відповідальнa класовод 2-Б класу Лиштван О.А.).


        11.03.2020р., з метою пропаганди здорового способу життя та заохочення до занять спортом, учениця 11-А класу Оласюк Анна, призерка міжнародних змагань з фігурного катання, зустрілася з учнями 1-2 класів. Під час зустрічі учениця розповіла про свій шлях до успіху, власні перемоги, продемонструвала відео з тренування. Також дітлахи дізналися, що в м.Суми в торгівельному центрі «Лавина» проходять тренування юних спортсменів, які можна відвідувати разом з батьками кожних вихідних. Анна запросила малечу до Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Чемпіон», відділення фігурного катання де вона вже працює тренером.
        Зустріч сприяла знайомству дітей з таким видом спорту як фігурне катання та залучення їх до активного проведення дозвілля, для збереження власного здоров’я (кількість осіб 54, відповідальна класний керівник 11-А класу Штокало О.В.)


        11.03.2020р., з метою формування навичок фізичної активності, свідомого ставлення школярів до власного здоров’я, бажання вести здоровий спосіб життя та займатися спортом, для учнів 3-В класу була проведена розважальна програма «Спорт – це здоров’я». Протягом розважальної програми діти пригадали плив корисної їжі для здоров’я людини, поділилися інформацією про різні види спорту і вплив його на фізичний розвиток підростаючого покоління.
        Продовженням розважальної програми були проведені цікаві спортивні естафети, змагання. На яких діти проявили влучність, кмітливість, а також свої спортивні і розумові здібності. Подібні спортивні ігри розвивають в учнів вправність, формують вміння працювати командою. В кінці заходу діти зробили висновок, щоб бути здоровим потрібно займатися спортом (кількість осіб 29, відповідальна класовод 3-В класу Геращенко Т.М., учитель фізичної культури Ралка В.Ю.).


        06.03.2020р., з метою заохочення учнів до занять спортом та активного проведення дозвілля, учні 11-А класу спільно з батьківською громадськістю організували турнір з настільного тенісу на базі ДЮСШ «Україна». Команда хлопців не тільки змагалися з даного виду спорту, а й провели весело та активно свій вільний час. Турнір сприяв розумінню учнями корисності від занять спортом та задоволеності учасників від самого процесу (кількість осіб 10, відповідальна класний керівник 11-А класу Штокало О.В.).


        06.03.2020р. з метою пропаганди культури здорового харчування, захисту, збереження і розвитку здоров’я школярів, в 6-А класі відбулась година спілкування «Харчова піраміда – наочний посібник з вибору продуктів харчування». Під час бесіди учні дізналися про те, які продукти харчування потрібні для життєдіяльності людей і в якому відношенні їх потрібно вживати для зміцнення та збереження власного здоров’я (кількість осіб 30, відповідальна класний керівник 6-А класу Кравченко В.М.).


        06.03.2020р., з метою виховання у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та стимулювання бажання дбати про нього, сприяння усвідомленню необхідності ведення здорового способу життя, підвищення інтересу до активного відпочинку та рухливих ігор, учні 7-Б класу провели флешмоб «Рухливі перерви». Учні залучали дітей початкової ланки до активних ігор, веселих танців, рухливого відпочинку під час перерв та проводили фізкультхвилинки під час уроків. Малеча з задоволенням повторювали рухи, які демонстрували їм старші учні. Такі види перерв сприяли активному відпочинку та підвищенню рівня рухової активності (кількість осіб 125, відповідальна класний керівник 7-Б класу Омельченко Т.В.).


        05.03.2020р. з метою навчання дітей здоровому способу життя, формування здоров’язбережувальної компетентності, колективу власної родини, навичок доброзичливого спілкування, для учнів 2-Д класу та їх батьків було проведено спортивно-розважальну програму «Якщо спорт полюбиш – сильним, спритним будеш». Діти разом з батьками розгадували цікаві загадки про спорт, брали участь у різноманітних конкурсах, веселих естафетах, із задоволенням позмагалися в спритності, кмітливості, гнучкості, швидкості і просто відпочили.
        Залучившись у спортивну боротьбу, учасники не шкодували ні сил, ні емоцій. Були переможці і переможені, які за свої старання отримали винагороду. Дитячий сміх, радісні посмішки, спортивне напруження боротьби й нестримні веселощі – такою запам’яталася спортивна розважальна програма.
        Захід сприяв розвитку рухового апарату, фізичних здібностей, вихованню любові до фізкультури та спорту, почуття дружби, взаємовиручки, колективізму (кількість осіб 36, відповідальна класовод 2-Д класу Саєнко А.В.).


        04.03.2020р. з метою підвищення рухової активності під час перерв, учні 6-В класу провели акцію «Веселі перерви», під час якої за допомогою фарби, намалювали на підлозі в одному з коридорів закладу освіти відбитки ніг та рук. Тепер там завжди лунає сміх, діти забувають про смартфони та активно відпочивають на перервах (кількість осіб 250, відповідальна класний керівник 6-В класу Максименко І.І.).


        03.03.2020р. з метою урізноманітнення навчання школярів та створення комфортного освітнього середовища учні 6-В класу виготовили крісла-мішки та облаштували ними зони відпочинку в коридорах освітнього закладу. Учням настільки сподобалися крісла, що деякі з них забули про власні гаджети та з задоволенням проводять перерви в зонах відпочинку. Крісла-мішки сприяють збереженню здоров’я учнів. Діти мають змогу не тільки відпочити після розумових навантажень, а й поспілкуватися з однолітками та відволіктися від своїх смартфонів (кількість осіб 450, відповідальна класний керівник 6-В класу Максименко І.І.).


        03.03.2020р., з метою розширення знань про гігієну харчування, звернення уваги на неприпустимість споживання неякісних або зіпсованих продуктів, розвитку вміння правильно харчуватися, виховання відповідальності за власне здоров’я, естетичний смак, для учнів 9-Б класу було проведено майстер-клас з квілінгу «Правильні та естетично оформлені страви – запорука міцного здоров’я». Під час заходу учні навчилися із фруктів та овочів вирізати різноманітні привабливі фігури, красиво викладати, подавати страви та надано поради щодо здорового харчування. Крім того учні з задоволенням скуштували вітамінний смузі на основі бананів та яблук, який самі ж і приготували (кількість осіб 30, відповідальна класний керівник 9-Б класу Артюшенко О.М., запрошені майстри та учні Сумського хіміко-технологічного центру).


        02.03.2020р.-12.03.2020р., з метою збереження здоров’я учнів, профілактики перевтоми на уроках, з учнями 2-Г класу проводили вправи з нейробіки. Кожного дня під час уроків учні виконували вправи з нейробіки, яка є невід’ємним складником когнітивного розвитку молодших школярів. У результаті покращилася пам’ять, просторове уявлення, дрібна моторика, знизилася стомлюваність саме тому підвищилась працездатність (кількість осіб 32, відповідальна класовод 2-Г класу Самойленко Л.В.).


        02.03.2020р., з метою формування культури харчування, правильних харчових звичок, основ здорового харчування та здорового способу життя, а також осучаснення меню закладу освіти, для учнів 1-2 класів груп подовженого дня, продовжено впровадження рецептів за збірником Євгена Клопотенка. Учні поласували борщем із картоплею та пампушками з часником, гречаною кашею та паличками курячими й солоним огірком. Учням подобаються зміни в їхньому повсякденному раціоні. Впровадження нових страв сприяє усвідомленню учнями того, що страви мають бути не лише корисними але й смачними (кількість осіб 97, відповідальні заступник директора з НВР Васюкова С.М., кухар Ковальова Ж.В.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове