КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Підсумки осінніх канікул, 28.10.2019 - 01.11.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Підсумки осінніх канікул

        На виконання наказу від 17.10.2019 «Про організацію відпочинку та змістовного дозвілля учнів під час осінніх канікул 2019-2020 навчального року», з метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва у канікулярний період у закладі було сплановано відповідну виховну роботу в класах.

        Під час осінніх канікул 28 жовтня учні 1-А та 1-Б класів відвідали бібліотеку-філію №2 Сумської МЦБС де їх увазі було запропоновано літературне знайомство «Бібліотека – душі аптека». Під час знайомства діти дізнались що таке бібліотека, які існують правила користування книжками і залюбки приймали участь в інсценізації казки «Ріпка» та відповідали на питання вікторин (відповідальні: зав. бібліотеки Лисицька О.І., класоводи 1-А класу Шерстюк Г.І., 1-Б класу Васюкова С.М.)


        29.10.2019 р. учні 1-В, 1-Г, 1-Д класів (класоводи Світенко Г.М., Решетниченко С.О., Карпенко Л.І.) весело провели час у ПДЮ. Ігри, танці, майстер- клас – чудовий активний відпочинок для малят!


        У рамках проведення місячника шкільних бібліотек, та плану роботи на осінніх канікулах, 29 жовтня учні 2-А та 2-Б класів відвідали Сумську обласну бібліотеку для дітей, де здійснили віртуальну подорож «Казковий світ бібліотеки». Під час подорожі діти дізнались багато цікавих фактів про бібліотеку, пригадали 27 причин чому потрібно читати книги, та розважились під час конкурсів (відповідальна зав бібліотеки Лисицька О.І. та класоводи 2-А класу Заіченко О.Л., 2-Б класу Лиштван О.А.)


        31.10.2019 р. з учнями 2-Д та 2-В класу класоводами Саєнко А.В. та Бабенко Л.М. проведено куб веселих і кмітливих «Веселі математики», діти з цікавістю брали участь у різних конкурсах, вікторинах, весело і цікаво провели час, і завершили смачним чаюванням.


        31.10.2019 р. учні 2-В (класовод Бабенко Л.М.) та 2-Д (класовод Саєнко А.В.) класів із задоволенням приймали участь у літературній ігротеці «Осінній дивограй». Під час заходу діти пригадали вірші, загадки, прислів’я та приказки про «золоту пору року» – осінь (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

        Під час осінніх канікул учні 2-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) 28.10.2019 р. відвідали «Люксоптику» у рамках проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Діти познайомилися з професією лікар-офтальмолог, оптометрист, продавець-консультант. Лікар-офтальмолог перевірив гостроту зору дітей, розповів учням та подарував правила-пам'ятки «Як зберегти зір». Надав консультацію щодо використання та догляду за сонцезахисними окулярами. Практично діти мали змогу познайомитися, поміряти сонцезахисні окуляри українського бренду «casta». Тепер наші очі у безпеці!


        Учні 3-А, 3-Б, 3-В, 3-Г класів (класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В., Геращенко Т.М., Борзаниця Ю.Г.) відвідали розважальну ігрову програму в ПДЮ «Осінь. Збір врожаю», де мали можливість провести час в дружній компанії та взяти участь у майстер-класах.


        30.10.2019 р. учні 3-х класів приймали участь у ярмарку народознавчих традицій «Духовні криниці». Під час заходу діти дізнались про осінні свята, про обереги, які були притаманні нашому народу та ще багато цікавої інформації з народознавства (відповідальна зав. бібліотекиЛисицька О.І.)

        У рамках проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми» учні 3-х класів (класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В., Геращенко Т.М., Борзаниця Ю.Г.) відвідали виставку інтерактивних стендів на базі ПДЮ.


        28.10.2019 р. учні 4-А і 4-Б класів (класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л.) відвідали кінотеатр «Планета кіно», де переглянули цікавий мультфільм «Клара і чарівний дракон». Діти із задоволенням ознайомилися з новими мультиплікаційними героями, які довели, що дружба і повага один до одного – це найцінніше між людьми.


        28.10.2019 р. 4-В та 4-Г класи (класоводи Павлова О.С., Заведенко О.Ф.) відвідали ігрову програму у ПДЮ «Козацькі розваги», під час якої взяли участь в іграх, конкурсах, дискотеці.

        28.10.2019 р. учні 4-х класів із задоволенням взяли участь у змаганнях з футзалу. В запеклій боротьбі І місце вибороли учні 4-Б класу, ІІ місце – посіли учні 4-В класу, ІІІ місце – 4-Г класу (відповідальна учитель фізичної культури Шабаліна С.Б.).


        Під час осінніх канікул, 01.11.2019 р., учні 4-х класів завітали на книжкову гостину «Мереживо осінніх барв». Під час заходу діти пригадали літературні твори про осінню пору року та відповідали на запитання вікторин (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)

        28.10.2019 р. учні 5-Б класу (класний керівник Капленко А.О.) переглянули виставу кінологічного центру «Адреналін». Школярі задали питання кінологам, узнали про особливості дресування різних порід собак. Діти мали змогу поспілкуватися, сфотографуватися з собаками, було цікаво та пізнавально!


        30.10.2019 р. у 5-Б класі (класний керівник Капленко А.О.) відбулося свято «День іменинника». Діти привітали однокласників з днем народження, узнали багато цікавого про походження своїх імен, взяли участь у розважальній частині заходу та охоче поласували смаколиками солодкого столу. На святі було весело та цікаво!


        29.10.2019 р. учні 5-А, 5-Б, 5-В, 5-Г класів (класні керівники Лопатка К.М., Капленко А.О., Павленко А.С., Шевчук О.М.) відвідали ПДЮ. Діти взяли участь в ігровій програмі «Дитяча планета Палац», а також узяли участь у майстер-класах з образотворчого мистецтва.


        01.11.2019 р., з метою формування навичок здорового харчування, фізичної активності, свідомого ставлення школярів до власного здоров’я та розвитку вміння дітей застосовувати отримані знання у повсякденному житті, з учнями 5 класів була проведена гра «Пригоди у країні Здоровляндії». Діти, об’єднавшись у команди, вирушили в подорож по Країні Здоровляндії. На їх шляху зустрічалися такі станції: «Загальнолюдські цінності», «Гігієна», «Режим дня», «Правильне харчування», «Спорт», «Небезпечна поведінка», «Хвороби», «Здоров’я та здоровий спосіб життя», «Добро і зло».
        Гра сприяла набуттю учасниками певного комплексу установок щодо здорового способу життя, формуванню навичок відповідальної поведінки, усвідомленню важливості та цінності власного здоров’я (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)


        28 жовтня учні 6-А, 6-Б, 6-В, 6-Г класів (класні керівники Кравченко В.М., Лісниченко Я.В., Максименко І.І., Афанасенко Т.В.) брали участь у розважальній програмі «ІгроЮніорДенс» на базі Палацу дітей та юнацтва, де танцювали, брали участь в конкурсах, активно спілкувалися. Великий заряд енергії отримали шестикласники!


        29 жовтня учні шостих класів мали прекрасну нагоду відвідати місце козацької культури – «Грунівську Січ». Діти отримали велику насолоду від прекрасного відпочинку на природі, кінних прогулянок. Багато цікавого дізналися про традиції козацтва, навчилися стріляти з лука, мотати ляльку-мотанку. Шестикласники із задоволенням смакували борщем, варениками, салом з цибулею, узваром (відповідальні: класні керівники 6-В класу Максименко І.І., 6-Б класу Лісниченко Я.В. та 6-А класу Кравченко В.М., учитель інформатики Подоляк В.Б., вихователь ГПД Дегтярьова О.В., медична сестра Придатко В.О.)


        28-29 жовтня проведений турнір з футболу серед 6-х класів. Переможці: І місце – учні 6-А класу, ІІ місце – учні 6-В класу, ІІІ місце – учні 6-Г класу (відповідальна учитель фізичної культури Стебай Л.П.)


        Сучасні діти своє дозвілля найчастіше проводять з гаджетами, що призводить до зменшення рухової активності, гальмування психофізичних процесів. Велосипедні прогулянки позитивно впливають на загальний емоційний стан, сприяють зміцненню нервової системи, покращують обмін речовин. Тому 30.10.2019 р., з метою пропаганди фізичної культури та спорту, популяризації здорового способу життя, для учнів 5-6 класів було проведено змагання з велоперегонів. Учасникам потрібно було здолати смугу перешкод за певний проміжок часу. Переможцями змагань стали учні 6-Б класу: ІІІ місце – Шлегель Єгор , ІІ місце – Леоненко Дар’я, І місце – Андріяш Микита. А найголовніше, діти зрозуміли, що активний відпочинок – запорука здоров’я і це класно. Учні були нагороджені грамотами. В суддівстві змагань були задіяні всі вчителі фізичної культури.


        31.10.2019 р. з метою формування в учнів бажання вести здоровий спосіб життя, розвитку відповідальності, кмітливості, почуття гумору, артистичних здібностей, здатності працювати в команді, згуртування дітей у єдиний учнівський колектив, а також виховання любові до мистецтва в актовій залі освітнього закладу для учнів 6-х класів відбулася конкурсно-розважальна програма «Healthy party».
        Під час програми учні відгадували загадки про здоров’я, будували «живі» статуї, що зображували певний вид спорту, відомих мультяшних героїв у конкурсі «Хто я?», а також активно танцювали, повторюючи рухи за персонажами на екрані у динамічній руханці «Just dance». Усі випробовування завершилися запальною дискотекою.
        Захід сприяв формуванню у дітей навичок здорового способу життя, руховій активності, що позитивно вплинуло на рівень самопочуття дітей (відповідальна педагог-організатор Гончаренко В.В.).


        Учні 7-А класу 30.10.2019 р. активно провели час на канікулах: розважалися на свіжому повітрі, відвідали «Халабуду» в ТРЦ «Київ» (класний керівник Колотило О.В.)


        30-31.10.2019 р. учнi 7-Б, 7-В класів (класні керівники Омельченко Т.В., Баклай Л.В.) у рамках благодiйноi акцii «Мiй друг» вiдвiдали Центр підтримки тварин Сумської організації захисту тварин. Передали корм для тварин, вигуляли iх. Отримали масу позитивних емоцiй вiд спiлкування з живою природою.


        01.11.2019 р. учні 7-Г, 8-В, 9-Б, 9-В, 9-Г (класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О., Артюшенко О.М., Грицай С.П., Вода О.І.) відвідали ПДЮ, де брали участь в ігровій програмі «Командні ігри». Діти активно приймали участь у цікавих командних іграх, танцювали.


        30 жовтня учні 8-А класу (класний керівник Мусатова О.О.) відвідали Перший український міжнародний банк. Учні взяли участь в інтерактивній вікторині «Грошові системи світу». Співробітники банку провели тренінг «Якості майбутніх лідерів. Кроки до успішної кар'єри».


        28.10.2019 р. з нагоди 75-річниці вигнання нацистських окупантів з України в закладі освіти відбувся усний журнал «Україна – 1944» за участі куратора клубу «Бойові подруги», волонтера Сахно Світлани Георгіївни. Учні-екскурсоводи розповіли про трагічні наслідки подій ІІ Світової війни для українців, про вигнання нацистських окупантів з України, яке розпочалося восени 1943 р. (зокрема про звільнення рідного міста Суми) й тривало до листопада 1944 р. Світлана Георгіївна у своєму виступі наголосила на необхідності збереження миру для розвитку і процвітання держави, кожної родини, особистості. (Відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., класні керівники 9-Г класу Вода. О.І., 9-А класу Капленко А.В.)


        Учні 10-А класу разом з учителем предмета «Захист Вітчизни» Нікітенком О.І. долучилися до загальноміського заходу (покладання квітів до могил загиблих у зоні АТО на Центральному кладовищі, пам’ятника Скорботній Матері, братської могили загиблих польських воїнів, меморіалу «Вічна Слава», пам’ятника І.Кожедубу.), який відбувся 28.10.2019 з метою відзначення 75-ї річниці визволення України.


        Учні 10-Б класу (класний керівник Бондар Т.Л.) відвідали Центральну наукову універсальну бібліотеку, де переглянули виставку «Фактор свободи» та ознайомилися з новинками літератури.


        10-А, 10-Б класи (класні керівники Радченко Л.П., Бондар Т.Л.) 28.10.2019 р. на базі дитячого оздоровчого табору «Універ» взяли участь у тактично-патріотичній грі до Дня визволення України. Діти активно відпочити, отримали масу позитивних емоцій та задоволення від спілкування.


        29.10.2019 р. учні 11-А, 11-Б класів (класні керівники Штокало О.В., Василенко Л.Б.) відвідали кінотеатр «Планета Кіно», де переглянули фільм «Захар Беркут».


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове