КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники 2019-2020 н.р. стрелка Тиждень хімії, 04-08.11.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Тиждень хімії

        З 04 по 08 листопада 2019 р. в освітньому закладі згідно плану проведений тиждень хімії.Під час тижня хімії були проведені позакласні заходи, які зацікавили учнів та сприяли розвитку інтересу до вивчення хімії:


        Протягом тижня проводився конкурс стіннівок та плакатів «Хімія та життя». У конкурсі присвячених тижню хімії взяли участь учні 7-11 класів. Стіннівки відповідали змісту тижню, були яскравими, креативними та змістовними.
        Переможцями конкурсу плакатів та стіннівок стали: І місце посіли учениці 7-Б класу Альджбур Лілія та Ткаченко Діана (стіннівка «Хімічні елементи»). ІІ місце зайняв учень 10-А Мірошніченко Даніїл (стіннівка «Цікаві хімічні факти»). ІІІ місце виборола учениця 10-Б класу Дяденко Олександра (стіннівка «Очищення повітря в побуті»).


        У вівторок 05.11.2019 р. учні 9-х класів взяли участь у хімічному квесті «Скарби Світового океану». Учасники розгадували ребуси, розв'язували задачі, показували уміння працювати з літературою.
        І місце посіла команда «Сонечки» до складу якої увійшли учні 9-Б класу: Бойченко Олександр, Верчак Анна, Кириленко Анастасія, Мартинов Павло та Рязанцев Олексій. ІІ місце поділили команди 9-А класу (Безсмертна Світлана, Мальченко Анастасія, Одинцова Марія, Супрунова Єлизавета та Стриженко Катерина) та 9-В класу (Богатир Ян, Драль Дмитро, Козіло Дар’я та Ященко Єлизавета).


        Бліц-турнір «Вуглеводні природні та штучні» був проведений для учнів 10-А класу. Під час вікторини учні показали загальну ерудицію, логіку та кмітливість, а також ґрунтовні знання з органічної хімії. Найбільш активними та креативними були: Бордуков Богдан, Тімецький В’ячеслав, Рибалка Валентин, Шендрик Олександр.


        7 листопада серед учнів 7 класів було проведено інтелект-шоу «Ерудит», в підготовці якого приймали участь учні 8-А та 10-А класів. Захід викликав велику цікавість та сприяв узагальненню набутих на той момент знань про хімічні сполуки, а також стимулював розвиток стійкого інтересу до подальшого вивчення хімії.
        І місце посіла команда 7-В класу (Воробченко Аліса, Яременко Денис та Вороніна Марія); ІІ місце – команда 7-Б класу (Оверченко Владислава, Речембей Карина та Ткаченко Діана); ІІІ місце розділили команди 7-А класу (Андріяш Анастасія, Афанасенко Віктор та Князєва Анна) та 7-Г класу (Гема Андрій, Нестеренко Максим та Сільченко Дмитро).
        Переможцем гри з глядачами стала Блажко Єлізавета (7-А).
        Цікаві хімічні досліди під час проведення заходу підготовили та продемонстрували учні 10-А класу Синах Анастасія, Бордуков Богдан та Тімецький В’ячеслав. Оцінювало роботу команд журі у складі: Кравченко Єлізавета, Колотило Ірина та Кисіль Катерина (8-А клас).


        Конкурс «Подумай сам» проходив серед учнів 7-11 класів. Під час конкурсу учні складали та розгадували кросворди, ребуси та загадки на хімічну тематику.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове