КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Написання диктанту національної єдності, 08.11.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Написання диктанту національної єдності

        08.11.2019 р. до Дня української писемності та мови вчителі української мови та літератури Павленко А.С., Бондар Т.Л., педагог-організатор Гончаренко В.В., соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А., учні 8-А, 9-А, 9-Б, 10-Б класів долучилися до написання диктанту національної єдності. Диктант «Від бересту – до "цифри"» у прямому ефірі Українського радіо читав Олександр Авраменко, доцент Київського університету ім. Б. Грінченка, автор підручників і посібників з української мови. Учителі та учні відчули дух єднання з усією Україною, перейнялися почуттям гордості за свій народ (відповідальні: заступник директора з НВР Брихунець Г.М., учителі української мови та літератури).


        Також до Дня української писемності та мови в освітньому закладі були проведені:

        До Дня української мови та писемності в 2-А класі (класовод Заіченко О.Л.) проведене свято «Мова моя барвінкова». Учні розказували вірші, присвячені українській мові, співали українські пісні. Запрошені на свято мами учнів проспівали чудову колискову пісню. Зав. бібліотеки Лисицька О. І. провела казкову вікторину. Цікаво пройшла інсценізація гуморески П. Глазового «Кухлик». І учням і гостям свята було цікаво, весело і пізнавально.


        07.11.2019 р. у 5-В класі було проведено захід у формі усного журналу «Слово рідне, мово рідна...», присвячений Дню української мови та писемності. Учні дізналися про походження писемності, познайомилися з особистістю Нестора Літописця, читали вірші, відтворювали текст за допомогою смайлів (класний керівник Павленко А.С.).


        06.11.2019 р. учні 6-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) відвідали центральну міську бібліотеку ім. Т.Г.Шевченка, де їх увазі був запропонований літературно-музичний вернісаж «З рідним словом міцніє держава», присвячений Дню української писемності і мови. Під час заходу діти довідались багато цікавих фактів з історії української писемності та залюбки відповідали на запитання мовознавчої вікторини (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове