КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Участь у Всеукраїнському молодіжному проєкті – Хештег-Марафон, 08.10-08.11.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Участь у Всеукраїнському молодіжному проєкті – Хештег-Марафон

        З 08.10.2019 р. по 08.11.2019 р. освітній заклад брав участь у Всеукраїнському молодіжному проєкті – Хештег-Марафон
        #SpeakUpUkraine
        У рамках даного проєкту в освітньому закладі були проведені різноманітні заходи:

        08.10.2019р. – 09.10.2019р., з метою привернення уваги жителів міста до необхідності вивчення та дотримання правил дорожнього руху, учні 1-4 класів виготовили та розповсюдили листівки «Увага! Пішоходи!» поблизу пішохідних переходів у мікрорайоні освітнього закладу. Перехожі, які отримували листівки з правилами уважно їх читали та переходили дорогу у призначених місцях. (відповідальні педагог-організатор Васюкова О.Б., практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)        22.10.2019 р., з метою розширення знань учнів про безпеку на дорозі, з учнями 3-А та 4-А класів представниками учнівського самоврядування Демократичної шкільної республіки було проведено інформаційні п’ятихвилинки «Дорожні знаки». (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)


        04.11.2019 р., з метою поглиблення знань учнів про дорожні знаки та безпеку на дорозі, була організована зустріч для учнів 7 класів зі шкільним офіцером поліції Красовською О.Г. «Безпека на дорозі. Правила дорожнього руху (практична частина «Регулювальник»)». (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        07.11.2019 р., з метою сприяти формуванню свідомого ставлення батьків до безпеки на дорозі, оскільки вони є прикладом для власних дітей, було проведено батьківський всеобуч за участі шкільного офіцера патрульної поліції Красовської О.Г. «Особливості безпеки пішоходів (дітей, дорослих). Функція світло відбиваючих елементів на одязі (практична частина «Випробуй у безпеці»)». (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        08.11.2019 р., з метою поглиблення знань учнів про дорожні знаки та безпеку на дорозі, була організована зустріч для учнів 9 класів зі шкільним офіцером поліції Красовською О.Г. «Безпека на дорозі. Правила дорожнього руху (практична частина «Регулювальник»)». (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)
        08.11.2019 р., з метою привернення уваги пішоходів до дотримання Правил Дорожнього Руху, була проведена акція «Зверни увагу!» за участі шкільного офіцера поліції та батьківської громадськості, під час якої поблизу нерегульованих пішохідних переходів було фарбою нанесено попереджувальні знаки: «візьми дитину за руку», «прибери мобільний телефон», «зніми навушники», «подивись на ліво та на право» (відповідальні практичний психолог Головач І.А., соціальний педагог Шкут О.С.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове