КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», 25.11-10.12.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

        З 25.11.2019 по 10.12.2019 р. заклад бере участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства». У рамках акції були проведені наступні заходи:

        25.11.2019 р. учні 7-Г та 8-В класів (класні керівники Дихтяренко Т.В. та Тутова І.В.) прийняли участь в інтерактивному заході «Ні – торгівлі людьми», який проводився на базі центральної міської бібліотеки ім. Т.Г.Шевченка. Метою заходу було інформування про сучасні прояви торгівлі людьми, підвищення рівня поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища, показати небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, ознайомити з національними і міжнародними документами щодо попередження торгівлі людьми (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        У 10-Б класі відбулася виховна година в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» «Наш клас – зона вільна від булінгу». Учні переглянули та обговорили відеоролики, створили колаж (класний керівник Бондар Т.Л.).


        26.11.2019 р. учні 11-Б класу (класний керівник Василенко Л.Б.) відвідали бібліотеку-філію №2 Сумської МЦБС, де прийняли участь у тренінгу «Я та інші». Під час заходу школярі поглибили свої знання з теми – толерантність, мали змогу обґрунтувати важливість шанобливого ставлення до інших як передумову успішного спілкування, аналізувати життєві ситуації,оцінювати власну поведінку з позиції толерантності, виховувати вміння бути терпимими до оточуючих, встановлювати стосунки на доброзичливій, толерантній основі (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        03.12.2019 р. учні 11-Б класу (класний керівник Василенко Л.Б.) прийняли участь у правовому квесті «Стоп – насильство». Захід сприяв розвитку навичок конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування і неприпустимості проявів булінгу в учнівському середовищі (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове