КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Ушанування переможців та учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», 04.12.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Ушанування переможців та учасників
І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

        Вручення сертифікатів на отримання премій розміром 10 тис. грн. кожна відбулось під час ушанування переможців та учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». Він мав на меті виявити та підтримати професійних, креативних і творчих учителів, які здатні реалізовувати ідеї Нової української школи.
        Освітянське змагання, що мало статус зонального, бо долучились педагоги сусідніх об’єднаних територіальних громад, проходило у п’яти номінаціях: «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія». 18 педагогів Сум продемонстрували високий рівень високий рівень професійної майстерності, сучасні підходи до організації роботи з учнями.
        Олександр Лисенко особисто вручив сертифікати на отримання грошових премій учителю учителю історії школи № 6 Тетяні КАЛАШНИК, переможцю даного конкурсу у номінації «Історія» та ще 4 переможцям інших номінацій. Решта учасників конкурсу отримали відзнаки та подарунки.
        Конкурс «Учитель року» вже 25-й рік крокує освітянським простором Сум. За цей час у І турі взяло участь майже 550 педагогів, 96 із них представляли місто у ІІ (обласному) турі, 31 сумський педагог змагався у фінальному Всеукраїнському етапі.
        Цей захід був висвітлений на інформаційному порталі Сумської міської ради та в новинах ТРК Відікон


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове