КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники 2019-2020 н.р. стрелка Декада військово-патріотичного виховання до Дня Збройних Сил України, 02-13.12.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Декада військово-патріотичного виховання до Дня Збройних Сил України

        З метою підготовки молоді до служби в Збройних Силах України, вшанування мужності та героїзму захисників територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві з 02 до 13 грудня 2019 року в освітньому закладі проведено декаду військово-патріотичного виховання до Дня Збройних Сил України. Згідно плану протягом декади проведені наступні заходи:


        03.12, 06.12.2019 р. для учнів 5-х класів відбулися музейні уроки «Фотографія з сімейного альбому». Фотографії, які зберігаються у музеях, у домашніх фотоальбомах – це унікальне історичне джерело, що фіксує реальні події. Історія родини – частинка історії країни. П’ятикласники познайомилися з фрагментом екскурсії у шкільному громадському музеї, світлинами бійців, що 1943 р. брали участь у звільнення міста Суми від нацистів, а самі учні познайомили присутніх з цікавими історіями своїх родин. (Відповідальна керівник музею, учитель історії Калашник Т.О.)


        04.12.2019 р. учні 6-Б класу (класний керівник Лісниченко Я.В.) відвідали центральну міську бібліотеку ім. Т.Г.Шевченка, де до їхньої уваги була запропонована година мужності «Свято доблесті та мужності». Захід був проведений цікаво та змістовно (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        10.12.2019 р. учні 7-А класу взяли участь у грі-лото «Суми – рідне місто». Учні продемонстрували свою ерудицію, знання, спостережливість, уміння злагоджено діяти в групі. Команда у складі Князєвої Анни, Андріяш Анастасії, Андрух Дар’ї, Цебіноги Кіри, Шевелєвої Софії, Шило Єлизавети, Шовкової Марії виборола І місце. Вітаємо з перемогою! (Відповідальні: учитель історії Калашник Т.О., класний керівник Колотило О.В.)


        12.12.2019 р. учні 8-Г класу (класний керівник Пятаченко Л.М.) відвідали центральну міську бібліотеку ім. Т.Г. Шевченка, де приймали участь у патріотичній годині «Будемо гідні слави героїв» (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        10.12.2019 р. учителем предмета «Захист Вітчизни» Нікітенком О.І. були проведені змагання між учнями 10-11 класів з кульової стрільби, розбирання, складання АКМ, спорядження магазину набоями та підтягування на перекладині. На змаганнях були присутні військовослужбовці в/ч А1476, учасники ООС: старший сержант Фоменко Андрій Вікторович та сержант Усих Анатолій Станіславович.


        11.12.2019 р. учні 10-А класу взяли участь в інтелектуальному турнірі «Військова слава сумчан» за участі завідуючого музеєм «Дзвони пам’яті» при Сумській міській організації ветеранів України, осавула Близнюка Анатолія Михайловича як почесного члена журі. Учасники гри продемонстрували гарні знання з військової історії. Перемогу здобула команда «Сумський гусарський полк» на чолі з Дмитром Зікратим. Вітаємо з перемогою! (Відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., класний керівник Радченко Л.П.)        11.12.2019 р. учні 10-А класу взяли участь в інтелектуальному турнірі «Військова слава сумчан» за участі завідуючого музеєм «Дзвони пам’яті» при Сумській міській організації ветеранів України, осавула Близнюка Анатолія Михайловича як почесного члена журі. Учасники гри продемонстрували гарні знання з військової історії. Перемогу здобула команда «Сумський гусарський полк» на чолі з Дмитром Зікратим. Вітаємо з перемогою! (Відповідальні: керівник музею Калашник Т.О., класний керівник Радченко Л.П.)


        З метою формування в учнівської молоді почуття патріотизму, розвитку національної свідомості, а також активізації взаємодії органів місцевого самоврядування та громадських об’єднань у питаннях національно-патріотичного виховання 05.12.2019 р. учні закладу Горюшин Даниіл (11-А), Парасотченко Ростислав (10-А), Яковенко Тихон (11-Б) під керівництвом учителя предмета «Захист Вітчизни» Нікітенка О.І. прийняли участь у загальноміському військово-патріотичному заході «Влучний стрілець» на базі Сумської гімназії №1. У програмі заходу - змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки; збирання та розбирання автомата на швидкість; показові заняття з домедичної допомоги за участю «Червоного Хреста»; профорієнтаційна робота. Учень 11-Б класу Яковенко Тихон посів IV місце в змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки.

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове