КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники 2019-2020 н.р. стрелка Тиждень інформатики, 02-06.12.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Тиждень інформатики

        З 02 до 06 грудня 2019 року в освітньому закладі згідно плану буде проведено тиждень інформатики. Протягом тижня учителями інформатики проведені наступні заходи:


        Протягом тижня серед учнів 5-11-х класів був проведений конкурс стіннівок (учителі інформатики Штокало О.В., Абжалов Р.Р., Омельченко Т.В., Подоляк В.Б.)


        02.12.2019 для учнів 4-Г класу учителем інформатики Калько О.М. було проведено інтелектуальне змагання «Мій друг і помічник Комп’ютер», під час якого діти активно відповідали на запитання, показували пристрої для роботи з комп’ютером. Школярі активно провели час та отримали масу емоцій та задоволень.


        У рамках тижня інформатики відбувся виховний захід з учнями 5 класу «Scratch у вивченні англійської мови». Було продемонстровано використання засобів предмету Інформатика у вивченні англійської мови. Це і мультимедія, й Інтернет ресурси і, звичайно, сам Scratch, який має широкі можливості в анімуванні і створенні історій, що діти озвучують на іноземній мові. Чудова міжпредметна практика і робота з планшетами викликали в дітей захоплення і покращили продуктивність (учитель Абжалов Р.Р.).


        З метою формування вміння учнів працювати в команді, використовувати набуті знання з математики та інформатики, розвитку логічного та творчого мислення учнів 03.12.2019 учителем інформатики Подоляком В.Б. для учнів 6-А класу була проведена інтелектуальна гра «Найрозумніший»


        03.12.2019 р. учні 7-Б класу взяли участь у конкурсі «Юні програмісти», де мали змогу проявити не тільки лідерські якості, а й закріпити знання по мові програмування Python (учитель інформатики Омельченко Т.В.).


        Для учнів 8-А, 8-Б, 9-Б, 9-Г класів учителем інформатики Штокало О.В. проводилась кахут-вікторина «Цікаві факти з інформатики», діти отримали знання та задоволення від роботи в групі.

        Учителем інформатики Штокало О.В. для учнів 10-А (06.12.2019 р.) та 11-А (03.12.2019 р.) класів був проведений «Турнір знавців інформатики», де учні розв’язували логічні задачі, анаграми, ребуси та дізнались багато нового в галузі інформаційних технологій


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове