КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Заходи з нагоди Нового року, 23.12.2019, 26-27.12.2019

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Заходи з нагоди Нового року

        З нагоди Нового року в освітньому закладі 26-27.12.2019 були проведені новорічні ранки. Учнів початкової школи привітали Дід Мороз, Снігуронька та казкові герої. Учні середньої та старшої ланок розігрували вистави, брали участь у конкурсно-розважальних програмах, вікторинах, майстер-класах.


        23-24.12.2019 р. вихованці театрального гуртка «Джерельце» (керівник Землянко О.В.) підготували та провели для учнів початкової ланки новорічну виставу «Пригоди Метелиці». Діти переглянули казку, брали участь у конкурсах та хороводах. Святковий настрій було забезпечено.


        23.12.2019 була проведена новорічна театральна постановка для учнів 5-х класів «Якось під Новий рік...». Діти 7-А класу продемонстрували свої акторські здібності, змусили глядачів похвилюватися за Снігуроньок та вчасний прихід Нового року. Святковий настрій панував у залі!
        Відповідальні: класний керівник 7-А класу Колотило О.В.; класні керівники 5 класів: Капленко А.О., Павленко А.С., Лопатка К. М., Шевчук О.М.


        26.12.2019 року для учнів 8-11 класів було підготовлено та презентовано новорічну конкурсно-розважальну програму «Новорічне диво», під час якої відомі зірки шоу-бізнесу, такі як Оля Полякова, Монатік, Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Позитив, Михайло Поплавський та інші намагалися знайти найгарнішого співака на українській сцені Олега Вінника для того, щоб відбулося найочікуваніше новорічне свято. Усі присутні на заході мали змогу переглянути захоплююче дійство, взяти участь у новорічних конкурсах та отримати безліч позитивних емоцій під час дискотеки (відповідальні педагоги-організатори Гончаренко В.В., Васюкова С.М.)

полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове