КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Підсумки зимових канікул, 28.12.2019 - 10.01.2020

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Підсумки зимових канікул

        З метою забезпечення змістовного дозвілля дітей і юнацтва у канікулярний період, чіткої організації та проведення новорічно-різдвяних свят у закладі було сплановано відповідну виховну роботу в класах, роботу гуртків, секцій.
        Педагогами закладу освіти проведено різноманітні конкурси, пізнавальні та розважальні програми:


        08.01.2020 р. учні 1-х класів побували в кінотеатрі «Планета Кіно» і з задоволенням переглянули анімаційний фільм «Мослі» (класоводи Шерстюк Г.І., Васюкова С.М., Світенко Г.М., Решетниченко С.О., Карпенко Л.І.).


        03.01.2020 року учні 1-х класів прийняли участь у зимовій круговерті «Зимонька чудова – сніжна та святкова». Діти залюбки слухали вірші про цю пору року, відповідали на питання вікторини та відгадували загадки (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.).

        03.01.2020 р. учні 2-А та 2-Б класів (класоводи Заіченко О.Л., Лиштван О.А.) взяли участь у проведенні усного журналу «Новий рік крокує планетою», під час якого у цікавій ігровій формі познайомились з традиціями святкування Нового року в різних країнах світу. За участь у конкурсах діти отримали солодкі подарунки.


        Учні 2-В і 2-Д класів (03.01.2020 р., класоводи Бабенко Л.М., Саєнко А.В.) та 4-В і 4-Г класів (08.01.2020 р., класоводи Павлова О.С., Заведенко О.Ф.) відвідали ТЮЗ. Діти із задоволенням переглянули виставу «Принцеса без горошини» та зустрілися з Дідом Морозом.


        09.01.2020 р. учні 2-Г класу (класовод Самойленко Л.В.) вирішили перевірити свою кмітливість та винахідливість, взявши участь у Дитячому «Ігробумі», який відбувся у Палаці дітей та юнацтва. Під час інтелектуального дозвілля діти та батьки змагалися у настільних іграх, які розвивають логічне мислення, пам’ять, асоціативну винахідливість, увагу. Найбільше сподобалися ігри «Черепашині біги», «Дженго», «Діксід», «Діти Каркассона», «Весела ферма», «Барамельки» тощо. Діти разом з батьками весело, цікаво провели час. Усі отримали задоволення та позитив!


        08.01.2020 р. для учнів 3-х класів був проведений ігровий КВК «Подивіться, по дорозі торохтить зима на возі». Учні з цікавістю виконували завдання на зимову тематику (класоводи Сивоконь Л.М., Сугар О.В., Геращенко Т.М., Борзаниця Ю.Г.).


        09.01.2020 р. у рамках проведення заходів на період зимових канікул зав. бібліотеки Лисицькою О.І. для учнів 3-х класів була проведена літературна скриня «Зимові історії для найменших». Діти із задоволенням ознайомились з новими творами сучасних письменників про зиму та чарівні новорічні та різдвяні свята..

        08.01.2020 р. учні 4-А та 4-Б класів (класоводи Абрамчук І.М., Усик С.Л.) відвідали ЦЕНТУМ з інформаційно-розважальною програмою «Україна колядує».


        08 січня 2020 року в актовій залі закладу освіти в рамках Всеукраїнського проекту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» для учнів 5-х класів було організовано та проведено розважальну програму «Ігрові розваги». Школярі мали змогу пограти у пригодницьку настільну гру від «Happy Paw» та настільний футбол. Діти із задоволенням взяли участь в іграх, проходячи цікаві випробування, виконуючи пізнавальні завдання та граючи у футбол.


        Новорічні свята багаті своїми традиціями… Тож учні 5-х класів мали змогу дізнатись саме про них: святковий стіл із купою страв, щедрування, засівання і навіть ворожіння. Усе це було в ігровій програмі «Щедрівочка щедрувала», яка відбулася 8 січня на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС. Під час програми діти з задоволенням приймали участь у конкурсі колядок та щедрівок та отримали призи (відповідальні зав. бібліотеки Лисицька О.І., класні керівники Лопатка К.М., Капленко А.О., Павленко А.С., Шевчук О.М.).


        28.12.2019 р. 5-Б клас взяв участь у воркшопі «Ми здорову їжу любимо, ми завжди здорові будемо». Діти інсценували виставу про здорову їжу та активно скасовували у майстер-класі, приготувавши салат-вінегрет «Овочева бомба», салат «Фруктовий феєрія» та морс «Вітамінний». Було цікаво готувати, а потім весело споживати.
        Також, 28.12 в 5-Б класі відбулося свято «Новий рік зустрічаємо – іменинників вітаємо». Діти привітали зимових іменинників та активно відпочивали, беручи участь у новорічних конкурсах (класний керівник Капленко А.О.)
        Чарівні та казкові новорічні свята… Кожен з дітлахів любить отримувати подарунки та вірить у новорічні дива. Але виявляється, їх можна виготовити своїми руками. Саме цім займались учні 5-Б класу (класний керівник Капленко А.О.), які завітали на гостину до бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС на майстер-клас «Новорічне диво своїми руками». Діти із задоволенням виготовляли незвичайні новорічні сувеніри (відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.)


        8 січня учні 6-х класів (класні керівники Кравченко В.М., Лісниченко Я.В., Максименко І.В., Афанасенко Т.В.) відвідали Палац дітей та юнацтва. Із задоволенням діти взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Снігограй». Учням сподобалися конкурси на спритність, швидкість і влучність. Цікавою була вікторина «Чи вірите ви», де у кожного з присутніх була можливість вирішити, чи правдива інформація, чи ні. Діти отримали заряд гарного настрою.


        03.01.2020 р. учні 6-В класу (класний керівник Максименко І.І.) розпочали роботу над виготовленням крісел-мішків у рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів».


        Веселі новорічні пригоди чекали школярів у ТЦ «Лавина». Гра в боулінг та більярд дозволили отримали шквал позитивних емоцій та заряд гарного настрою учням 7-Б та 7-В класів (08.01.2020 р. класні керівники Омельченко Т.В., Баклай Л.В.), 8-А класу (03.01.2019 р., класний керівник Мусатова О.О.), 8-Г класу (02.01.2019 р., класний керівник Пятаченко Л.М.), 9-Б класу (02.01.2020 р., класний керівник Артюшенко О.М.).


        03.01.2020 року учні 7-Г та 8-В класів (класні керівники Тутова І.В., Дихтяренко Т.О.) у рамках благодійної акції «Не будь байдужим» відвідали центр тимчасової перетримки тварин Сумської міської організації захисту тварин. Добро проявляється в дрібницях. Іноді, щоб зробити когось щасливим, достатньо лише зробити один крок назустріч.


        03.01.2020 р. учні 10-А класу (класний керівник Радченко Л.П.) переглянули фільм «Ігри з вогнем» у кінотеатрі «Планета Кіно» та отримали море позитивних емоцій.


        03.01.2020 р. учні 10-Б класу (класний керівник Бондар Т.Л.) переглянули фільм «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» у кінотеатрі «Планета Кіно».


        10.01.2020 р. з метою залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я, популяризації спортивних ігор, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді в освітньому закладі в рамках проєкту патрульної поліції «Суми – місто без наркотиків» відбулися спільні змагання з волейболу за участі представників патрульної поліції та громадської організації «Центр здорової молоді». Переможці розподілися наступним чином: І місце – команда представників патрульної поліції, ІІ місце збірна команда учнів (хлопці) освітнього закладу, а ІІІ місце виборола збірна учениць (дівчат) закладу освіти. Також учасниками змагання були збірні педагогічного колективу та громадської організації «Центр здорової молоді». Саме така форма проведення змагань сприяє залученню учнів до активного проведення дозвілля та зміцненню їхнього здоров’я (кількість осіб 250, відповідальні учителі фізичної культури Ралка В.Ю., Редченко А.О., Будко В.П., Шабаліна С.Б., Стебай Л.П. соціальний педагог Шкут О.С., практичний психолог Головач І.А.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове