КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Екскурсії з метою профорієнтації, 14.01.2020, 20.02.2020

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Екскурсії з метою профорієнтації

        З метою профорієнтації 20.02.2020 р. учні 9-В класу (класний керівник Землянко О.В.) відвідали Державний навчальний заклад «Сумський хіміко-технологічний центр професійно-технічної освіти». Учні взяли участь у квесті «Світ професій».


        17.02.2020 р. учні 9-Б класу відвідали державний навчальний заклад «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту». Діти із задоволенням взяли участь у квесті, під час якого спілкувалися англійською мовою з волонтером, випробовували себе на тренажері для зварювальників, визначали вміст нітратів у фруктах та овочах, а також відчули азарт суперництва у лазерному тирі, познайомилися із професіями, спеціалістів яких готують у закладі освіти.
        Дякуємо викладачам та адміністрації за теплий прийом та креативний захід (відповідальні: класний керівник Артюшенко О.М., учитель історії Калашник Т.О.)
        Даний захід був висвітлений на сайті ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту»


        З метою профорієнтації 14.01.2020 р. для учнів 9-В класу відбулася екскурсія до Будівельного коледжу. Учні дізналися історію створення освітнього закладу та багато цікавого (класний керівник Землянко О.В.).


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове