КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники 2019-2020 н.р. стрелка Тиждень початкових класів, 24-28.02.2020

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Тиждень початкових класів

        З 24 до 28 лютого 2020 року в освітньому закладі згідно плану проведено тиждень початкових класів. Протягом тижня згідно плану проведена низка заходів:


24 лютого – День дружби і доброти

        З 24 лютого святковим концертом «Наша школа початкова відкриває двері знову» почався тиждень початкових класів. Цей день мав назву «День дружби і доброти» і пройшов під гаслом «Хочеш мати друга – навчись другом бути».
        Упродовж дня кожен клас приймав участь у воркшопі «Квітка доброти», де діти переховували людські чесноти та цінності. На перервах приймали участь в акції «Поділись усмішкою з другом» та створювали коло дружби «Ми – рівні, ми – різні, ми – разом».
        У 3-В класі пройшла Гра-подорож до країни Дружби, під час якої діти вчилися бути справжніми друзями.25 лютого – День творчості

        25 лютого у початковій школі був День творчості, який пройшов під гаслом «Ми усі талановиті, адже ми Сумщини діти». Протягом дня діти були залученні у проведенні різноманітних заходів. Учні 1-2 класів брали участь у акції «Мій родовід – мій оберіг» та презентували «Сад родинних дерев».
        Між учнями 1-4 класів відбувся конкурс читців «У світі дитячої поезії».
        3-А клас разом з класоводом Сивоконь Л.М. зазирнути у поетичну світлицю «Літературними стежками Лесі Українки», під час якої більш детальніше дізналися про життєвий і творчий шлях Лесі Українки та декламували її вірші.
        Відбувся старт проєкту «Лютий святковий» («Жінки-науковці») у 2-Г класі, на якому діти розповідали про дитячі захоплення винахідників, а також підготували презентації про відомих винахідників світу та України.
        У 4-A класі був проведений показовий урок з української мови «Повторення вивченого про прикметник».
        На групі продовженого дня робота продовжилася у творчій лабораторії «Дива своїми руками», де діти проявили свою майстерність у виготовленні різноманітних поробок.26 лютого – День науки

        26 лютого, у День науки, були проведені інформаційні хвилинки «Досягнення українців». Він пройшов під девізом «Знання – це велика сила». Впродовж дня діти презентували фотоколажі «Світ професій».
        В учнів 2-Г класу день пройшов під гаслом «Щоб потрапив хліб на стіл, слід зробити безліч діл» Діти познайомилися зі світом професій і процесом випічки смачних булочок, відвідавши шкільну їдальню.
        Другокласники випробовували себе в ролі дослідників. Так учні 2-А класу стали учасниками наукової лабораторії «Великі відкриття маленьких дослідників», а 2-Б класу – «Весела наука».
        На перервах на дітей чекали «Математичні вузлики».
        У 4-Г класі був проведений показовий урок з математики «Ділення іменованих чисел. Ускладнені задачі на зведення до одиниці».
        Учні ГПД «А» відвідали бібліотеку-філіал №2 Сумської МЦБС і взяли участь у вікторині «У світі чарівної книги», де із задоволенням виконували різні завдання та відгадували загадки.27 лютого – День сильних і спритних

        Цей день розпочався з інформаційних хвилин «Досягнення українців у спорті», де учні дізналися про успіхи наших співвітчизників. А також активну участь школярі взяли в параді спортсменів «Маленькі зірочки». Також учнями перших класів відбувся перегляд мультфільму «Абетка здоров’я».
        У рамках цього дня в класах були проведені різні заходи, а саме:
        У 2-Г класі проведена розважальна програма «Якщо спорт полюбиш – сильним, спритним будеш», де учні приймали участь у різних спортивних конкурсах та змагалися спритності, швидкості, показали любов до фізкультури та спорту, взаємовиручку та колективізм.
        В 4-А та 4-Б класах було проведена ситуативна гра «У здоровому тілі – здоровий дух», де відбулося знайомство з видатними спортсменами Сумщини та був запрошений кандидат в майстри спорту, призер та чемпіон українських та міжнародних змагань Дмитро Шумаров.
        А в 2-В класі пройшло свято «Подорож до країни Здорового Харчування», де активними учасниками були не тільки діти, а й батьки.
        У 4-Б класі пройшов показовий урок з літературного читання «Езоп. Двоє приятелів і ведмідь».28 лютого – День моєї країни

        28 лютого почався День моєї країни та пройшов під гаслом «З Україною в серці». Цей день розпочався з інформаційних хвилинок «Наша мова солов’їна» та виставки дитячих творчих робіт «Я малюю Україну».
        Цікаво, пізнавально та весело був проведений час під час перерв:
        Проведення квест-гра «Словограй», де учні 1-2 класів змагалися в складанні слів, залучення учнів до співочого флешмобу «Заспіваймо пісню за Україну» та флешмобу «Одягни вишиванку».
        У 1-Б класі для учнів була проведена пізнавально-ігрова програма «Я люблю Україну». А учні 1-Г класу брали участь у літературній вікторині «Сторінками українських народних казок».
        У 3-Б класі учні та батьківська громадськість були залучені до проведення виховного заходу «Картопелька непуста сама летить у вуста», де не тільки весело та пізнавально провели час, а й мали змогу про дегустувати страви з картоплі.
        У 4-В класі пройшов показовий урок математичний калейдоскоп «Ділення багатоцифрових чисел. Вирази на порядок дій».
        Вихованці групи подовженого дня проявили свої артистичні здібності, приймаючи участь у вернісажі талантів «Крок до зірок».
        На закінчення тижня початкових класів найактивніші, найкреативніші класи та учні були нагороджені грамотами.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове