КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники 2019-2020 н.р. стрелка Тиждень початкових класів, 24-28.02.2020

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Тиждень початкових класів

        З 24 до 28 лютого 2020 року в освітньому закладі згідно плану проведено тиждень початкових класів. Протягом тижня згідно плану проведена низка заходів:


24 лютого – День дружби і доброти

        З 24 лютого святковим концертом «Наша школа початкова відкриває двері знову» почався тиждень початкових класів. Цей день мав назву «День дружби і доброти» і пройшов під гаслом «Хочеш мати друга – навчись другом бути».
        Упродовж дня кожен клас приймав участь у воркшопі «Квітка доброти», де діти переховували людські чесноти та цінності. На перервах приймали участь в акції «Поділись усмішкою з другом» та створювали коло дружби «Ми – рівні, ми – різні, ми – разом».
        У 3-В класі пройшла Гра-подорож до країни Дружби, під час якої діти вчилися бути справжніми друзями.25 лютого – День творчості

        25 лютого у початковій школі був День творчості, який пройшов під гаслом «Ми усі талановиті, адже ми Сумщини діти». Протягом дня діти були залученні у проведенні різноманітних заходів. Учні 1-2 класів брали участь у акції «Мій родовід – мій оберіг» та презентували «Сад родинних дерев».
        Між учнями 1-4 класів відбувся конкурс читців «У світі дитячої поезії».
        3-А клас разом з класоводом Сивоконь Л.М. зазирнути у поетичну світлицю «Літературними стежками Лесі Українки», під час якої більш детальніше дізналися про життєвий і творчий шлях Лесі Українки та декламували її вірші.
        Відбувся старт проєкту «Лютий святковий» («Жінки-науковці») у 2-Г класі, на якому діти розповідали про дитячі захоплення винахідників, а також підготували презентації про відомих винахідників світу та України.
        У 4-A класі був проведений показовий урок з української мови «Повторення вивченого про прикметник».
        На групі продовженого дня робота продовжилася у творчій лабораторії «Дива своїми руками», де діти проявили свою майстерність у виготовленні різноманітних поробок.26 лютого – День науки

        26 лютого, у День науки, були проведені інформаційні хвилинки «Досягнення українців». Він пройшов під девізом «Знання – це велика сила». Впродовж дня діти презентували фотоколажі «Світ професій».
        В учнів 2-Г класу день пройшов під гаслом «Щоб потрапив хліб на стіл, слід зробити безліч діл» Діти познайомилися зі світом професій і процесом випічки смачних булочок, відвідавши шкільну їдальню.
        Другокласники випробовували себе в ролі дослідників. Так учні 2-А класу стали учасниками наукової лабораторії «Великі відкриття маленьких дослідників», а 2-Б класу – «Весела наука».
        На перервах на дітей чекали «Математичні вузлики».
        У 4-Г класі був проведений показовий урок з математики «Ділення іменованих чисел. Ускладнені задачі на зведення до одиниці».
        Учні ГПД «А» відвідали бібліотеку-філіал №2 Сумської МЦБС і взяли участь у вікторині «У світі чарівної книги», де із задоволенням виконували різні завдання та відгадували загадки.27 лютого – День сильних і спритних

        Цей день розпочався з інформаційних хвилин «Досягнення українців у спорті», де учні дізналися про успіхи наших співвітчизників. А також активну участь школярі взяли в параді спортсменів «Маленькі зірочки». Також учнями перших класів відбувся перегляд мультфільму «Абетка здоров’я».
        У рамках цього дня в класах були проведені різні заходи, а саме:
        У 2-Г класі проведена розважальна програма «Якщо спорт полюбиш – сильним, спритним будеш», де учні приймали участь у різних спортивних конкурсах та змагалися спритності, швидкості, показали любов до фізкультури та спорту, взаємовиручку та колективізм.
        В 4-А та 4-Б класах було проведена ситуативна гра «У здоровому тілі – здоровий дух», де відбулося знайомство з видатними спортсменами Сумщини та був запрошений кандидат в майстри спорту, призер та чемпіон українських та міжнародних змагань Дмитро Шумаров.
        А в 2-В класі пройшло свято «Подорож до країни Здорового Харчування», де активними учасниками були не тільки діти, а й батьки.
        У 4-Б класі пройшов показовий урок з літературного читання «Езоп. Двоє приятелів і ведмідь».28 лютого – День моєї країни

        28 лютого почався День моєї країни та пройшов під гаслом «З Україною в серці». Цей день розпочався з інформаційних хвилинок «Наша мова солов’їна» та виставки дитячих творчих робіт «Я малюю Україну».
        Цікаво, пізнавально та весело був проведений час під час перерв:
        Проведення квест-гра «Словограй», де учні 1-2 класів змагалися в складанні слів, залучення учнів до співочого флешмобу «Заспіваймо пісню за Україну» та флешмобу «Одягни вишиванку».
        У 1-Б класі для учнів була проведена пізнавально-ігрова програма «Я люблю Україну». А учні 1-Г класу брали участь у літературній вікторині «Сторінками українських народних казок».
        У 3-Б класі учні та батьківська громадськість були залучені до проведення виховного заходу «Картопелька непуста сама летить у вуста», де не тільки весело та пізнавально провели час, а й мали змогу про дегустувати страви з картоплі.
        У 4-В класі пройшов показовий урок математичний калейдоскоп «Ділення багатоцифрових чисел. Вирази на порядок дій».
        Вихованці групи подовженого дня проявили свої артистичні здібності, приймаючи участь у вернісажі талантів «Крок до зірок».
        На закінчення тижня початкових класів найактивніші, найкреативніші класи та учні були нагороджені грамотами.


полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове