КУ Сумська ЗОШ 6
Головна стрелка Фотогалерея стрелка Архів фотогалереї за 2019-2021 н.р. стрелка Тижні, місячники 2019-2020 н.р. стрелка Місячник культури поведінки й спілкування, 26.02-26.03.2020

Фотогалерея 2019-2020 н.р.

Місячник культури поведінки й спілкування

        З 26 лютого до 26 березня 2020 року в освітньому закладі згідно плану проведено місячник культури поведінки й спілкування, а у рамках місячника 02-06.03.2020 р. - тиждень сім’ї. Протягом місячника проведені наступні заходи:


        11.03.2020 у 1-В класі (класовод Світенко Г.М.) відбувся виховний захід «Подорож в країну Ввічливості» . Діти побували на галявині ввічливих слів, театралізували життєві ситуації, вчилися бути толерантними,вихованими.


        05.03.2020 р. учні 1-В та 3-Г класів (класоводи Світенко Г.М., Борзаниця Ю.Г.) прийняли участь у святі «Стрітення» у рамках проєкту «Лети, жайворонку, весну закликати!». Веснянки, заклички, хороводи допомогли дітям зустріти Весну і попрощатися з Зимою.


        6 березня на святі «Хай живуть хороші мами всіх дівчаток і хлоп'ят» з вуст учнів 2-А класу пролунали слова любові, ніжності та вдячності до своїх мам та бабусь! Усі із задоволенням брали участь у конкурсах, співали та танцювали (класовод Заіченко О.Л.).


        12.03.2020 р. учні 2-А класу (класовод Заіченко О.Л.) разом з зав. бібліотеки Лисицькою О.І. здійснили чудову гру-подорож до чарівної країни Ввічливості. Під час заходу діти вчилися бути чемними, ввічливими, доброзичливими, відповідати за свої вчинки та об’єктивно оцінювати свою поведінку.


        06.03.2020 у 2-Г класі (класовод Самойленко Л.В.) відбулася конкурсно-розважальна програма «Мамо, ти у мене єдина у світі». Діти висловили вдячність мамам, бабусям у віршах, піснях, танцях. Веселі конкурси дітей та мам зробили всіх щасливими.


        06.03.2020 р. у 2-Д класі (класовод Саєнко А.В.) було проведено «Свято мами і весни», де діти грали ролі у цікавих сценках, співали частівки, розповідали вірші та дарували власноруч зроблені подарунки для найрідніших матусь та бабусь.


        6 березня у 3-А класі (класовод Сивоконь Л.М.) було проведене свято до Міжнародного жіночого дня. Учні привітали мам та бабусь піснями і танцями.


        06.03.2020 р. учні 4-В класу (класовод Мальцев С.І.) на святі «Шануй свою маму» привітали своїх матусь та дівчат класу веселою піснею та добрими, ніжними, щирими словами на честь Міжнародного жіночого свята.


        12 березня у 5-А класі (класний керівник Лопатка К.М.) проведено годину спілкування «Лихослів'я руйнує». Учні дізналися про витоки просторічних слів в Україні, брали участь у стилістичному експерименті, отримали практичні поради, як боротися зі словами-паразитами, а також переглянули відео, що таке суржик


        6 березня хлопчики 5-Б класу привітали дівчаток зі святом 8 Березня. У жартівливій формі читали вірші-поздоровлення, дарували сувеніри та грали в інтелектуальну гру «Хто зверху» (класний керівник Капленко А.О.).
        Також, 11.03.2020 р. учні 5-Б класу (класний керівник Капленко А.О.) мали змогу здійснити віртуальну подорож навколо світу та ознайомитись з правилами вітання у різних країнах, завдяки калейдоскопу ввічливості, який був проведений зав. бібліотеки Лисицькою О.І.


        11 березня в 6-В класі (класний керівник Максименко І.І.) було проведено годину спілкування «Поведінка – це дзеркало, в якому кожен показує своє обличчя», під час якої учні ознайомилися з історією виникнення правил культури поведінки, розв'язували ситуаційні задачі «Вчини як годиться», склали пам'ятки з правил поведінки на уроці, на перерві, за столом.


        У 7-А класі була проведена шоу-програма, присвячена Міжнародному жіночому дню. Учні були справжніми естрадними співаками, подарували незабутні емоції та весняний настрій! (відповідальна – класний керівник Колотило О.В.)


        12.03.2020 р., на базі бібліотеки-філії №2 Сумської МЦБС учні 8-Г класу (класний керівник Пятаченко Л.М.) мали змогу відвідати майстер-клас «Етикет за столом», який проводили майстер трудового навчання ДНЗ СХТЦ ПТО Скотникова Л.П. та бібліотекар Низова С.В. Під час проведення заходу підлітки дізнались багато цікавої інформації та спробували свої сили в карвінгу (прикрашанні фруктами). Відповідальна зав. бібліотеки Лисицька О.І.


        05.03.2020 р. у 9-В класі (класний керівник Землянко О.В.) до свята 8 Березня відбулася шоу-програма «Ану-мо, дівчата». Цікаві конкурси та розваги сподобалось усім.


        У 10-А класі (11.03.2020 р., класний керівник Радчнко Л.П.) та 11-А класів (03.03.2020 р., класний керівник Штокало О.В.) відбулося заняття з психологом Гужвенко Т.Ю. «Хлопці та дівчата, чому ми різні». Учні активно спілкувались, коментували ситуації запропоновані тренером, отримали задоволення від заняття.


полоска
Фотографії та відеоматеріали розміщено за згодою батьків
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове