КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Загальна структура методичної роботи стрелка Методичне об’єднання вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

Методичне об’єднання вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»
(2017-2018 н.р.)

        Методичне об`єднання вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» (керівник Ковальова О.М.) протягом року працювало над методичною проблемою «Упровадження новітніх педагогічних технологій на уроках фізичної культури». center>

        До складу методичного об`єднання входило 6 педагогів, серед яких кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший учитель» мають 2 учителя (Стебай Л.П., Шабаліна С.Б.), категорію «спеціаліст І категорії» – 1 (Будко В.П), кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» – 2 (Гуков О.М., Ковальова О.М), кваліфікаційну категорію «спеціаліст » – 1 (Ралка В.Ю.).
        Учителі кафедри згідно з планом роботи провели 5 засідань методичного об`єднання (протоколи від 31.08.2017 №4, від 30.10.2017№5, від 27.12.2017 №6, від 12.01.2018 №1, від 25.03.2018 №2, від 30.05.2018 №3). Під час засідань учителі знайомилися з передовим педагогічним досвідом учителів міста, особливостями впровадження нового Державного стандарту базової та повної середньої освіти, опрацьовували накази МОН України та накази по школі.
        Протягом навчального року вчителі кафедри відвідували засідання міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури, семінарські заняття та майстер класи, які проводилися на базі шкіл міста, педагогічного університету, брали участь у роботі міських змагань, спортивних заходах, семінарах тощо.
        Ралка В.Ю. виступав на засіданні педагогічної ради, де продемонстрував фрагменти відеоуроку з учнями 1-го класу з теми «Про практичне застосування інтеграції на уроках у початковій школі відповідно Концепції Нової української школи» (протокол №4 від 23.03.2018).
        Ковальова О.М. готувала збірну команду школярів до міських змагань: «Олімпійське лелеченя», «Козацький гарт» (ХІ місце), спортивне орієнтування (ІІ місце).
        Будко В.П. готував збірну команду школи з футболу (хлопці) та посіли ІІ місце; з волейболу (хлопці) (І місце).
        Ралка В.Ю. готував команди до міських змагань: волейбол (дівчата) І місце. Віталій Юрійович входив до складу суддівської колегії з легкої атлетики, легкоатлетичного чотириборства, «Джура».
        Стебай Л.П. протягом 2017-2018 н.р. готувала збірні команди школи до міських змагань: шахи (ІІ місце), легка атлетика (І місце), футзал (дівчата).
        Шабаліна С.Б. протягом навчального року готувала збірну команду школи з лекоатлетичного чотириборства (ІІІ місце), «Старти надій» (І місце).
        Гуков О.М. протягом навчального року проводив гурткову роботу з учнями, готував команду школи до міського змагання з військового багатоборства (ІІІ місце), «Джура» (ІІІ місце). Микола Олександрович організовував заходи до «Дня цивільного захисту», «Дня захисника Вітчизни», зустрічі з військовослужбовцями, з учасниками АТО, проводив зустрічі з випускниками ЗСУ, які служили в Україні, організовував екскурсії до музею «Кадетського корпусу».
        Протягом року вчителі кафедри проводили позакласну роботу: «Олімпійський урок», тиждень фізичної культури та спорту. Під час тижнів учителя проводять позакласні заходи, змагання, турніри з футболу, «Веселі старти». Учителі кафедри брали участь у підготовці школярів до участі у міських та обласних спортивних змаганнях.
        За підсумками міської Спартакіади школярів у 2017-2018 н.р. школа посіла ІІ місце у загальному заліку.
        Завдання, які ставлять учителі на 2018-2019 н.р.: продовжити роботу щодо впровадження нового Державного стандарту; розвивати творчий потенціал учителів та учнів; формувати мотивацію в учнів до занять фізичною культурою; брати участь у конкурсах професійної майстерності та підготувати матеріали до друку; працювати над покращенням матеріально-технічної бази спортивної зали та спортивного майданчика відповідно до сучасних вимог.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове