КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Загальна структура методичної роботи стрелка Методичне об’єднання вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

Методичне об’єднання вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни»

        Методичне об`єднання вчителів фізичної культури та предмета «Захист Вітчизни» (керівник Ковальова О.М.) протягом року працювало над методичною проблемою «Упровадження новітніх педагогічних технологій на уроках фізичної культури».

        До складу методичного об`єднання входило 6 педагогів, серед яких кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» має 1 учитель (Будко В.П), кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» – 2 (Гуков О.М., Ковальова О.М), кваліфікаційну категорію «спеціаліст» – 3 (Висоцька О.М., Ковальський С.Ю., Ралка В.Ю.).
        Учителі кафедри згідно з планом роботи провели 5 засідань методичного об`єднання (протоколи від 31.08.2016 №4, від 30.10.2016 №5, від 28.12.2016 №6, від 16.01.2017 №1, від 25.03.2017 №2, від 30.05.2017 №3). Під час засідань учителі знайомилися з передовим педагогічним досвідом учителів міста, особливостями впровадження нового Державного стандарту базової та повної середньої освіти, опрацьовували накази МОН України та накази по школі, брали участь у роботі міських змагань, спортивних заходах, семінарах тощо.
        Ковальова О.М. протягом 2016-2017н.р. входила до складу суддівської колегії на міському фаховому конкурсі «Срібні родзинки» та працювала у міській творчій групі вчителів фізичної культури над темою «Здоров’язберігаючі технології на уроках фізичної культури». Олена Михайлівна готувала збірну команду школярів до міських змагань: «Олімпійське лелеченя» (ІV місце), лижні гонки (ІV місце), спортивне орієнтування (ІІ місце).
        Будко В.П. систематично брав участь у підготовці до міських змагань учнів. Так, Валерій Павлович готував збірну команду школи з футболу (хлопці), але команду було знято зі змагань, волейболу (хлопці) (І місце), баскетболу 3х3 (хлопці), брав участь у підготовці команди з легкоатлетичного чотириборства та «Старти надій».
        Висоцька О.М. готувала команди до міських змагань: волейбол (дівчата) ІІІ місце, легка атлетика (ІІ місце), баскетбол (дівчата), команда хлопців з футболу брали участь у товариському матчі на базі ФК «Барса». Ольга Михайлівна входила до складу суддівської колегії у міському, зональному, обласному етапах «Олімпійського лелеченя».
        Ковальський С.Ю. готував команду до міських змагань з футбольної ліги (VІ місце), легкоатлетичного кросу (VІ місце).
        Ралка В.Ю. входив до складу суддівської колегії міських змагань з легкої атлетики, «Старти надій», «Джура». Віталій Юрійович протягом року готував збірні команди школи до участі в міських змаганнях «Козацький гарт» (ХV місце).
        Гуков О.М. протягом навчального року проводив гурткову роботу з учнями, готував команду школи до міського змагання з військового багатоборства, «Джура».
        За підсумками міської Спартакіади школярів у 2016-2017 н.р. школа посіла ІV місце у загальному заліку.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове