КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Загальна структура методичної роботи стрелка Методичне об’єднання вчителів трудового навчання, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, художньої культури

Методичне об’єднання вчителів трудового навчання, образотворчого мистецтва, музичного мистецтва, художньої культури
(2017-2018 н.р.)

        Об’єднане методичне об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу (керівник Бага Т.Ю.) працювало над методичною проблемою «Упровадження інноваційних технологій у практику. Використання особистісно-орієнтованих технологій у навчально-виховної діяльності».

        До складу методичного об’єднання входило 6 учителів, із них кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» мають 2 учителя (Бага Т.Ю, Рудень І.І.), кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» – 3 (Калашник Т.О., Максименко І.І., Головченко А.І.), кваліфікаційну категорію «спеціаліст» – 1 (Гончаренко В.В.), педагогічне звання «старший учитель» – 1 (Бага Т.Ю.).
        Протягом навчального року було проведено 6 засідань методичного об’єднання (протоколи від 30.08.2017 №4, від 12.10.2017 №5, від 14.01.2018 №6,від 15.01.2018 №1, від 19.03.2018 №2, від 25.05.2018 №3). На засіданнях методичного об’єднання розглядалися питання щодо затвердження календарних планів, планів гурткової роботи, про підсумки роботи за минулий навчальний рік, планування роботи з поповнення методичної бази кабінетів та майстерень, планування тижнів трудового навчання та художньо-естетичного виховання, про результати участі учнів в конкурсах, виставках, про затвердження завдань до І етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, про виконання правил безпеки під час занять у навчально-виробничих майстернях, обговорення засідань міських методичних об’єднань, консультпунктів, семінарів, майстер-класів, які відвідали вчителі кафедри тощо. обговорення засідань міських метод’обєднань, консультпунктів, семінарів, майстер-класів, які відвідали вчителі кафедри На засіданнях проводилось обговорення виступів: «Особливості впровадження нової програми з предмету трудове навчання» (Максименко І.І.), «Роль образотворчого мистецтва в житті дитини» (Гончаренко В.В.), «Інтерактивні технології на уроках трудового навчання» (Бага Т.Ю.) тощо.
        Учителі кафедри брали участь у роботі міських методичних об’єднань музичного мистецтва, трудового навчання, образотворчого мистецтва, в майстер-класах «Виготовлення ляльок «Попінс», «Крупівничка»», (Бага Т.Ю.), «Ярмарок ідей прикладного мистецтва» (Бага Т.Ю.), семінарі «Нові правила атстації медпрацівників» (Максименко І.І.), майстер-класі «Робота з програмою «Fotoshop» (Максименко І.І.), семінарі «Формування предметних компетентностей засобами мистецтва» (Головченко А.І., Калашник Т.О.), майстер-класі «Живопис, натюрморт, графіка» (Гончаренко В.В.) тощо.
        Протягом року вчителями кафедри проводилась позакласна робота. Учні відвідували гуртки «Художнє різьблення» (Рудень І.І.), дизайн-студію «Стиль» (Бага Т.Ю.), вокального ансамблю «Квітоніка» (Головченко А.І.).
        Учителі кафедри проводили відповідну роботу з обдарованими учнями, залучали учнів до участі в різноманітних конкурсах, виставках та мають призові місця.
        Учителями проводилась робота з поповнення матеріально-технічної бази кабінетів та майстерень. У кабінетах трудового навчання зроблено косметичний ремонт, придбано стенди з державною символікою, придбано термометри, ростоміри, оформлено тематичні папки, відповідно нової програми складено картотеку, переоформлено документацію кабінетів. У кабінеті обслуговуючої праці розроблено роздатковий матеріал з тем: «Підставка під горнятко» «Органайзер для рукоділля», «Серветка», «Лялька-мотанка», та інші, оновлено змінну експозицію, виготовлено бокси для зберігання наочності та роздаткового матеріалу. У кабінеті музичного мистецтва придбано оновлений комплект аудіо хрестоматій для 2-х класів, зроблено аранжування пісень для виступів ансамблю «Квітоніка». Учителем Гончаренко В.В. розроблено тематичні папки з ілюстративним матеріалом за темами «Архітектура», «Перспектива», продовжено виготовлення наочності, роздаткового матеріалу, придбані матеріли для малювання . Учителем Калашник Т.О. продовжуються роботи по створенню презентацій до уроків курсу «Мистецтво» (8,9 класи), придбано методичну літературу.

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове