КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Загальна структура методичної роботи стрелка Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури

Методичне об’єднання вчителів зарубіжної літератури

        У 2016-2017н.р. методичне об'єднання вчителів зарубіжної літератури (керівник Капленко А.О.) працювало над методичною проблемою «Упровадження інноваційних технологій у практику викладання зарубіжної літератури з метою формування духовного світу особистості, розкриття потенційних можливостей та здібностей учнів».

        На кафедрі працювало 3 учителя, із яких всі 3 мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» (Брихунець Г.М., Капленко А.О., Лодяной В.М.,), педагогічне звання «вчитель-методист» – 1 (Лодяной В.М.), педагогічне звання «старший учитель» - 3 (Брихунець Г.М., Капленко А.О.).
        Основною метою роботи шкільного методичного об’єднання було залучення вчителів до інноваційної, пошукової діяльності, розвиток творчої ініціативи вчителів-предметників, виявлення і поширення найбільш ефективних форм і методів їх роботи.
        Були встановлені такі напрямки роботи методичного об’єднання: організація обміну досвідом роботи; ознайомлення з передовим педагогічним досвідом, із провідними дидактичними концепціями та новинками педагогічної і методичної літератури; розвиток творчих і комунікативних здібностей учнів, їхнього самостійного і критичного мислення, культури мовлення, вміння аргументовано доводити власну думку.
        Протягом навчального року вчителі методичного об’єднання брали активну участь у роботі всіх міських семінарів-практикумів, майстер-класах, у педагогічних читаннях, консультаційних пунктах тощо.
        Протягом навчального року було проведено 5 засідань методичного об’єднання (протоколи від 31.08.2016 №4, від 30.11.2016 №5, від 05.01.2017 №1, від 18.04.2017 №2, від 25.05.2017 №3). На засіданнях методичного об’єднання опрацьовувалися методичні рекомендації щодо викладання зарубіжної літератури та нормативні документи (критерії оцінювання навчальних досягнень учнів, вимоги до виконання письмових робіт, оформлення класних журналів), проводився огляд науково-методичної літератури. Учителі обмінювалися досвідом роботи, знайомилися з новими педагогічними технологіями, обговорювали шляхи підвищення ефективності здобуття учнями знань, аналізували досвід колег школи, міста, області, знайомилися з інформацією про семінари, про проходження курсів підвищення кваліфікації. Особлива увага при роботі приділялася аналізу семестрового, річного оцінювання.
        Учениця 11-А класу Макєєва Н. брала участь у Всеукраїнському конкурсі «Стежками літературних героїв» у номінації «Фанфік», за результати якого посіла І та ІІ місця (учитель Капленко А.О.).
        З 03.04.17 по 07.04.17 був проведений тиждень зарубіжної літератури, у рамках якого були проведені позакласні заходи з предмета: виставка дитячих малюнків — ілюстрацій до улюблених книжок, літературні кросворди, гра «Розумники й розумниці», ігрова перерва «Біографічний лабіринт», літературне дослідження «Детективи» тощо.
        У школі для вивчення предмета є кабінет (№322) і навчальна кімната (№321). Щоб забезпечити ефективність навчально-виховного процесу, учителі працювали над зміцненням матеріально-технічної бази кабінету. У 2016 – 2017 навчальному році в кабінет №322 було придбано принтер, 2 шафи, методичну літературу, методичний матеріал на електронних носіях. Розроблено різнорівневі тестові завдання із зарубіжної літератури для 8-х й 9-х класів на два варіанти. Продовжено підписку журналу «Зарубіжна література».

полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове