КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 10-A класу

Розклад

2019-2020 навчальний рік

Розклад уроків 10-А класу
класний керівник
Радченко Людмила Павлівна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1 Історія України каб.324 Власов В.М.
2 Фізика каб.224 Артюшенко О.М.
3 Українська мова 1 група - каб.331
2 група - каб.131
1 група - Бондар Т.Л.
2 група - Землянко О.В.
4 Алгебра каб.223 Хижняк Л.Б.
5 Хімія каб.235 Радченко Л.П.
6 Алгебра каб.223 Хижняк Л.Б.
7 Фізична культура спортивна зала 1 група (хл.) - Будко В.П.
2 група (дівч.) - Шабаліна С.Б.
В
і
в
т
о
р
о
к
1 Фізика каб.224 Артюшенко О.М.
2 Англійська мова 1 група - каб.136
2 група - каб.138
1 група - Василенко Л.Б.
2 група - Афанасенко Т.В.
3 Технології столярна майстерня Рудень І.І.
4 Українська мова 1 група - каб.331
2 група - каб.131
1 група - Бондар Т.Л.
2 група - Землянко О.В.
5 Геометрія каб.223 Хижняк Л.Б.
6 Українська література каб.331 Бондар Т.Л.
7 Захист Вітчизни ТИР Нікітенко О.І.
С
е
р
е
д
а
1 Геометрія каб.223 Хижняк Л.Б.
2 Біологія і екологія каб.234 Зимак О.В.
3 Всесвітня історія каб.324 Власов В.М.
4 Зарубіжна література каб.321 Лодяний В.М.
5-6 Алгебра каб.223 Хижняк Л.Б.
7 Фізична культура спортивна зала 1 група (хл.) - Будко В.П.
2 група (дівч.) - Шабаліна С.Б.
Ч
е
т
в
е
р
2 Біологія і екологія каб.14 Зимак О.В.
3 Фізична культура спортивна зала 1 група (хл.) - Будко В.П.
2 група (дівч.) - Шабаліна С.Б.
4-5 Алгебра каб.223 Хижняк Л.Б.
6 Громадянська освіта каб.323 Калашник Т.О.
7 Географія каб.230 Іваненко-Гребець Л.П.
8 Інформатика 1 група - каб.233
2 група - каб.232
1 група - Штокало О.В.
2 група - Дубина Т.В.
П
'
я
т
н
и
ц
я
1 Українська література каб.331 Бондар Т.Л.
2 Історія України (чисельник) каб.324 Власов В.М.
Географія (знаменник) каб.230 Іваненко-Гребець Л.П.
3 Англійська мова 1 група - каб.136
2 група - каб.138
1 група - Василенко Л.Б.
2 група - Афанасенко Т.В.
4 Хімія (чисельник) каб.235 Радченко Л.П.
Захист Вітчизни (знаменник) ТИР Нікітенко О.І.
5 Геометрія каб.223 Хижняк Л.Б.
6 Громадянська освіта каб.323 Калашник Т.О.
7 Фізика каб.224 Артюшенко О.М.
8 Інформатика 1 група - каб.233
2 група - каб.232
1 група - Штокало О.В.
2 група - Дубина Т.В.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове