КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 10-Б класу

Розклад

2018-2019 навчальний рік

Розклад уроків 10-Б класу
класний керівник
Василенко Людмила Борисівна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1
2 Громадянська освіта 323 Калашник Т.О.
3 Фізика 224 Артюшенко О.М.
4 Всесвітня історія 324 Власов В.М.
5 Алгебра 223 Хижняк Л.Б.
6 Предмет "Захист Вітчизни" Кабінет предмета
"Захист Вітчизни"
Марченко В.О.
7 Історія України (чисельник) 324 Власов В.М.
Географія (знаменник) 225 Іваненко-Гребець Л.П.
8 Інформатика:
1 група
2 група

233
232

Штокало О.В,
Дубина Т.В.
В
і
в
т
о
р
о
к
1 Громадянська освіта 323 Калашник Т.О.
2 Технології Каб. обслуг. праці Максименко І.І.
3 Англійська мова:
1 група
2 група

136
225

Василенко Л.Б.
Шевчук О.М.
4 Українська література 331 Бондар Т.Л.
5 Українська мова:
1 група
2 група

331
332

Бондар Т.Л.
Богословська О.Б.
6 Фізична культура:
1 група
2 група
Спортивна зала
Будко В.П. (хл.)
Стебай Л.П. (дівч.)
7 Географія 230 Іваненко-Гребець Л.П.
С
е
р
е
д
а
1 Українська мова:
1 група
2 група

331
332

Бондар Т.Л.
Богословська О.Б.
2 Біологія та екологія 234 Співак Т.В.
3 Хімія 235 Куценко С.Ю.
4 Алгебра 223 Хижняк Л.Б.
5 Геометрія 223 Хижняк Л.Б.
6 Українська мова:
1 група
2 група

331
332

Бондар Т.Л.
Богословська О.Б.
7 Фізика 224 Артюшенко О.М.
Ч
е
т
в
е
р
1 Зарубіжна література 332 Капленко А.О.
2 Геометрія 223 Хижняк Л.Б.
3 Англійська мова:
1 група
2 група

136
137

Василенко Л.Б.
Шевчук О.М.
4 Українська література 331 Бондар Т.Л.
5 Українська мова:
1 група
2 група

331
332

Бондар Т.Л.
Богословська О.Б.
6 Інформатика:
1 група
2 група

233
232

Штокало О.В,
Дубина Т.В.
7 Фізична культура:
1 група
2 група
Спортивна зала
Будко В.П. (хл.)
Стебай Л.П. (дівч.)
П
'
я
т
н
и
ц
я
1 Предмет "Захист Вітчизни" (чисельник) Кабінет предмета
"Захист Вітчизни"
Марченко В.О.
Хімія (знаменник)
235
Куценко С.Ю.
2 Біологія та екологія 234 Співак Т.В.
3 Українська мова:
1 група
2 група

331
332

Бондар Т.Л.
Богословська О.Б.
4 Українська література 331 Бондар Т.Л.
5 Фізика 224 Артюшенко О.М.
6 Фізична культура:
1 група
2 група
Спортивна зала
Будко В.П. (хл.)
Стебай Л.П. (дівч.)
7 Історія України 324 Власов В.М.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове