КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 11-A класу

Розклад

2019-2020 навчальний рік

Розклад уроків 11-А класу
класний керівник
Штокало Оксана Вікторівна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1
2
3
4
5
6
7
В
і
в
т
о
р
о
к
1
2
3
4
5
6
7
8
С
е
р
е
д
а
1
2
3
4
5
6
7
Ч
е
т
в
е
р
1
2
3
4
5
6
7
П
'
я
т
н
и
ц
я
1
2
3
4
5
6
7

Наша гордість

2018-2019 н.р.
Відмінники:
  • Ткаченко Дарина
Перемога у конкурсах:
  • Ізмалкова Марія - ІІ місце у конкурсі-огляді «Стежками літературних героїв – 2019» у рамках Всеукраїнського проекту «Філологічний Олімп»
  • Група учнів 10-А, 11-Б класів - переможці в міському та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» (Відеоролики)
  • Горюшин Даніїл, Ткаченко Дарина, Муквич Владислава, Радченко Анастасія, Пономарьова Аліна - ІІІ місце у ІІІ відкритому міському турнірі юних правознавців
  • Горюшин Даніїл, Ткаченко Дарина, Муквич Владислава - ІІІ місце у ІІІ відкритому міському турнірі юних істориків
  • Муквич Владислава, Радченко Анастасія - ІІІ місце у міському фестивалі-конкурсі хімічних проектів екологічного спрямування
  • Ткаченко Дарина, Оласюк Анна, Грицик Володимир - переможці у міському конкурсі «Віртуальна екскурсія» серед музейних об’єднань закладів освіти
  • Радченко Анастасія - журі відзначило у міському конкурсі «Диво калинове» імені Д.Білоуса
  • Бондаренко Євгенія - ІІІ місце у міській виставці-конкурсі новорічних композицій «Збережемо ялинки разом!»
  • Горюшин Даніїл
    • ІІ місце у міському квесті «Митці, які залишили відбиток в історії нашого краю»
    • ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (напрям «З попелу забуття»)
Спортивні досягнення:
  • Казбан Олексій - призер Чемпіонату України з великого тенісу
  • Нестеренко Максим, Ткаченко Костянтин - чемпіони України зі спортивного орієнтування
  • Сабадаш Вікторія - чемпіонка України з карате
  • Оласюк Анна - бронзова медалістка міжнародних змаганнях з інлайн-фігурного катання на роликових ковзанах
  • Заярний Ілля, Нестеренко Максим, Ткаченко Костянтин - І місце у міському «дні здоров’я» зі спортивного орієнтування
  • Нестеренко Максим - ІІ місце у першості м. Суми з легкої атлетики в залік ХХVІІ спартакіади школярів
  • Бірюк Микола - ІІ місце у першості м. Суми з футболу серед юнаків в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів
  • Мещерякова Діана, Нестеренко Максим - ІІІ місце в особистісно-командній першості м. Суми з легкоатлетичного кросу в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове