КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 6-A класу

Розклад

2019-2020 навчальний рік

Розклад уроків 6-А класу
класний керівник
Кравченко Валентина Миколаївна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1 Географія каб.230 Новик Л.В.
2 Історія каб.322 Акименко О.А.
3 Зарубіжна література каб.321 Брихунець Г.М.
4 Фізична культура спортивна зала Стебай Л.П.
5 Образотворче мистецтво музичний кабінет 2 Гончаренко В.В.
6 Математика каб.321 Пятаченко Л.М.
В
і
в
т
о
р
о
к
1 Історія каб.324 Акименко О.А.
2 Українська мова 1 група - каб.119
2 група - каб.334
1 група - Кравченко В.М.
2 група - Колотило О.В.
3 Інформатика 1 група - каб.233
2 група - каб.232
1 група - Абжалов Р.Р.
2 група - Подоляк В.Б.
4 Математика каб.138 Пятаченко Л.М.
5 Музичне мистецтво музичний кабінет Головченко А.І.
6 Основи здоров'я каб.137 Шкут О.С.
С
е
р
е
д
а
1 Географія каб.230 Новик Л.В.
2 Українська мова 1 група - каб.119
2 група - каб.334
1 група - Кравченко В.М.
2 група - Колотило О.В.
3 Зарубіжна література каб.321 Брихунець Г.М.
4 Українська література каб.132 Кравченко В.М.
5 Англійська мова 1 група - каб.138
2 група - каб.139
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Мусатова О.О.
6 Біологія каб.234 Зимак О.В.
Ч
е
т
в
е
р
1 Англійська мова 1 група - каб.138
2 група - каб.139
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Мусатова О.О.
2 Математика каб.225 Пятаченко Л.М.
3 Українська література каб.331 Кравченко В.М.
4 Українська мова 1 група - каб.119
2 група - каб.334
1 група - Кравченко В.М.
2 група - Колотило О.В.
5 Фізична культура спортивна зала Стебай Л.П.
6 Українська мова (чисельник) 1 група - каб.331
2 група - каб.334
1 група - Кравченко В.М.
2 група - Колотило О.В.
П
'
я
т
н
и
ц
я
1 Математика каб.234 Пятаченко Л.М.
2 Англійська мова 1 група - каб.138
2 група - каб.139
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Мусатова О.О.
3 Фізична культура спортивна зала Стебай Л.П.
4 Біологія каб.234 Зимак О.В.
5-6 Трудове навчання 1 група (хл.) - столярна майстерня
2 група (дівч.) - каб. обслуг. праці
1 група (хл.) - Рудень І.І.
2 група (дівч.) - Максименко І.І.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове