КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 6-Г класу

Розклад

2019-2020 навчальний рік

Розклад уроків 6-Г класу
класний керівник
Афанасенко Тетяна Вікторівна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1 Зарубіжна література каб.321 Брихунець Г.М.
2 Математика каб.223 Пятаченко Л.М.
3 Українська мова 1 група - каб.334
2 група - каб.119
1 група - Колотило О.В.
2 група - Кравченко В.М.
4 Історія каб.322 Акименко О.А.
5 Англійська мова 1 група - каб.138
2 група - каб.136
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Василенко Л.Б.
6 Географія каб.323 Іваненко-Гребець Л.П.
В
і
в
т
о
р
о
к
1 Фізична культура спортивна зала Стебай Л.П.
2 Основи здоров'я каб.225 Шкут О.С.
3 Математика каб.133 Пятаченко Л.М.
4 Історія каб.324 Акименко О.А.
5 Українська мова 1 група - каб.334
2 група - каб.332
1 група - Колотило О.В.
2 група - Кравченко В.М.
6 Українська мова (знаменник) 1 група - каб.334
2 група - каб.133
1 група - Колотило О.В.
2 група - Кравченко В.М.
С
е
р
е
д
а
1 Зарубіжна література каб.137 Брихунець Г.М.
2 Англійська мова 1 група - каб.138
2 група - каб.136
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Василенко Л.Б.
3 Фізична культура спортивна зала Стебай Л.П.
4-5 Трудове навчання 1 група (дівч.) - каб. обслуг. праці
2 група (хл.) - столярна майстерня
1 група (дівч.) - Бага Т.Ю.
2 група (хл.) - Рудень І.І.
6 Українська література каб.334 Колотило О.В.
Ч
е
т
в
е
р
1 Біологія каб.133 Баклай Л.В.
2 Географія каб.230 Іваненко-Гребець Л.П.
3 Математика каб.224 Пятаченко Л.М.
4 Інформатика 1 група - каб.233
2 група - каб.232
1 група - Штокало О.В.
2 група - Абжалов Р.Р.
5 Англійська мова 1 група - каб.138
2 група - каб.136
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Василенко Л.Б.
6 Музичне мистецтво музичний кабінет Головченко А.І.
П
'
я
т
н
и
ц
я
1 Біологія каб.133 Баклай Л.В.
2 Українська мова 1 група - каб.334
2 група - каб.119
1 група - Колотило О.В.
2 група - Кравченко В.М.
3 Математика каб.223 Пятаченко Л.М.
4 Образотворче мистецтво музичний кабінет 2 Гончаренко В.В.
5 Українська література каб.334 Колотило О.В.
6 Фізична культура спортивна зала Стебай Л.П.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове