КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 7-Б класу

Розклад

2019-2020 навчальний рік

Розклад уроків 7-Б класу
класний керівник
Дубина Тетяна Вікторівна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1 Географія каб.323 Іваненко-Гребець Л.П.
2 Алгебра каб.135 Капленко А.В.
3 Образотворче мистецтво музичний кабінет 2 Гончаренко В.В.
4 Українська мова 1 група - каб.333
2 група - каб.119
1 група - Павленко А.С.
2 група - Кравченко В.М.
5 Біологія каб.133 Баклай Л.В.
6 Фізична культура спортивна зала Редченко А.О.
В
і
в
т
о
р
о
к
1 Англійська мова 1 група - каб.137
2 група - каб.136
1 група - Дихтяренко Т.О.
2 група - Грицай С.П.
2 Хімія каб.235 Куценко С.Ю.
3 Фізика каб.225 Лісниченко Я.В.
4 Зарубіжна література каб.321 Лодяний В.М.
5 Основи здоров'я каб.331 Шкут О.С.
6 Українська мова (чисельник) 1 група - каб.333
2 група - каб.133
1 група - Павленко А.С.
2 група - Кравченко В.М.
С
е
р
е
д
а
1 Фізична культура спортивна зала Редченко А.О.
2 Фізика каб.225 Лісниченко Я.В.
3 Українська література каб.131 Кравченко В.М.
4 Всесвітня історія каб.323 Калашник Т.О.
5 Геометрія каб.135 Капленко А.В.
6 Трудове навчання 1 група (хл.) - слюсарна майстерня
2 група (дівч.) - каб. обслуг. праці
1 група (хл.) - Рудень І.І.
2 група (дівч.) - Бага Т.Ю.
7 Англійська мова 1 група - каб.137
2 група - каб.321
1 група - Дихтяренко Т.О.
2 група - Грицай С.П.
Ч
е
т
в
е
р
1 Алгебра каб.135 Капленко А.В.
2 Фізична культура спортивна зала Редченко А.О.
3 Географія каб.230 Іваненко-Гребець Л.П.
4 Зарубіжна література каб.321 Лодяний В.М.
5 Історія України каб.323 Калашник Т.О.
6 Англійська мова 1 група - каб.137
2 група - каб.321
1 група - Дихтяренко Т.О.
2 група - Грицай С.П.
7 Хімія (чисельник) каб.235 Куценко С.Ю.
П
'
я
т
н
и
ц
я
1 Українська мова 1 група - каб.333
2 група - каб.119
1 група - Павленко А.С.
2 група - Кравченко В.М.
2 Біологія каб.133 Баклай Л.В.
3 Музичне мистецтво музичний кабінет Головченко А.І.
4 Українська література каб.334 Кравченко
5 Геометрія каб.135 Капленко А.В.
6 Інформатика 1 група - каб.233
2 група - каб.232
1 група - Дубина Т.В.
2 група - Подоляк В.Б.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове