КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 7-Г класу

Розклад

2018-2019 навчальний рік

Розклад уроків 7-Г класу
класний керівник
Пятаченко Любов Миколаївна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1 Географія 230 Новик Л.В.
2 Українська мова:
1 група
2 група

332
331

Богословська О.Б.
Федено І.Б.
3 Всесвітня історія 322 Акименко О.А.
4 Англійська мова:
1 група
2 група

138
139

Афанасенко Т.В.
Мусатова О.О.
5 Фізична культура Спортивна зала Марченко В.О.
6 Образотворче мистецтво 321 Гончаренко В.В.
В
і
в
т
о
р
о
к
1 Українська мова (знаменник):
1 група
2 група

332
123

Богословська О.Б.
Федено І.Б.
Хімія (чисельник) 235 Куценко С.Ю.
2 Геометрія 127 Пятаченко Л.М.
3 Алгебра 134 Вода О.І.
4 Біологія 234 Співак Т.В.
5 Українська література 138 Лопатка К.М.
6 Історія України 324 Акименко О.А.
С
е
р
е
д
а
1 Зарубіжна література 321 Лодяний В.М.
2 Українська мова:
1 група
2 група

332
331

Богословська О.Б.
Федено І.Б.
3 Географія 230 Новик Л.В.
4 Фізика 225 Лісниченко Я.В.
5 Предмет "Основи здоров'я" Музичний кабінет №2 Радченко Л.П.
6 Фізична культура Спортивна зала Марченко В.О.
Ч
е
т
в
е
р
1 Біологія 234 Співак Т.В.
2 Інформатика:
1 група
2 група

233
232

Дубина Т.В.
Подоляк В.Б.
3 Хімія 235 Куценко С.Ю.
4 Українська література 132 Лопатка К.М.
5 Геометрія 135 Пятаченко Л.М.
6 Англійська мова:
1 група
2 група

138
139

Афанасенко Т.В.
Мусатова О.О.
7 Фізична культура Спортивна зала Марченко В.О.
П
'
я
т
н
и
ц
я
1 Музичне мистецтво Музичний кабінет Головченко А.І.
2 Алгебра 134 Вода О.І.
3 Зарубіжна література 321 Лодяний В.М.
4 Трудове навчання:
1 група
2 група

Слюсарна майстерня
Каб. обслуг. праці

Рудень І.І. (хл.)
Бага Т.Ю. (дівч.)
5 Фізика 225 Лісниченко Я.В.
6 Англійська мова:
1 група
2 група

138
139

Афанасенко Т.В.
Мусатова О.О.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове