КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 7-В класу

Розклад

2019-2020 навчальний рік

Розклад уроків 7-В класу
класний керівник
Баклай Людмила Василівна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1 Українська література каб.333 Лопатка К.М.
2 Образотворче мистецтво музичний кабінет 2 Гончаренко В.В.
3 Геометрія каб.134 Вода О.І.
4 Українська мова 1 група - каб.131
2 група - каб.334
1 група - Лопатка К.М.
2 група - Колотило О.В.
5 Географія каб.323 Іваненко-Гребець Л.П.
6 Трудове навчання 1 група (хл.) - слюсарна майстерня
2 група (дівч.) - каб. обслуг. праці
1 група (хл.) - Рудень І.І.
2 група (дівч.) - Максименко І.І.
В
і
в
т
о
р
о
к
1 Алгебра каб.134 Вода О.І.
2 Фізична культура спортивна зала Редченко А.О.
3 Хімія каб.235 Куценко С.Ю.
4 Всесвітня історія каб.323 Калашник Т.О.
5 Англійська мова 1 група - каб.231
2 група - каб.137
1 група - Тутова І.В.
2 група - Дихтяренко Т.О.
6 Українська література каб.224 Лопатка К.М.
С
е
р
е
д
а
1 Геометрія каб.134 Вода О.І.
2 Фізична культура спортивна зала Редченко А.О.
3 Біологія каб.133 Баклай Л.В.
4 Фізика каб.225 Лісниченко Я.В.
5 Зарубіжна література каб.322 Капленко А.О.
6 Англійська мова 1 група - каб.231
2 група - каб.137
1 група - Тутова І.В.
2 група - Дихтяренко Т.О.
7 Хімія (чисельник) каб.235 Куценко С.Ю.
Ч
е
т
в
е
р
1 Фізична культура спортивна зала Редченко А.О.
2 Зарубіжна література каб.322 Капленко А.О.
3 Фізика каб.225 Лісниченко Я.В.
4 Історія України каб.323 Калашник Т.О.
5 Географія каб.230 Іваненко-Гребець Л.П.
6 Алгебра каб.134 Вода О.І.
7 Українська мова (чисельник) 1 група - каб.332
2 група - каб.334
1 група - Лопатка К.М.
2 група - Колотило О.В.
П
'
я
т
н
и
ц
я
1 Українська мова 1 група - каб.136
2 група - каб.334
1 група - Лопатка К.М.
2 група - Колотило О.В.
2 Англійська мова 1 група - каб.231
2 група - каб.137
1 група - Тутова І.В.
2 група - Дихтяренко Т.О.
3 Основи здоров'я каб.131 Радченко Л.П.
4 Біологія каб.133 Баклай Л.В.
5 Інформатика 1 група - каб.233
2 група - каб.232
1 група - Дубина Т.В.
2 група - Подоляк В.Б.
6 Музичне мистецтво музичний кабінет Головченко А.І.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове