КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 7-В класу

Розклад

2018-2019 навчальний рік

Розклад уроків 7-В класу
класний керівник
Мусатова Олена Олександрівна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1 Англійська мова:
1 група
2 група

138
139

Афанасенко Т.В.
Мусатова О.О.
2 Географія 230 Новик Л.В.
3 Українська мова:
1 група
2 група

137
332

Федено І.Б.
Богословська О.Б.
4 Всесвітня історія 322 Акименко О.А.
5 Алгебра 132 Сергієнко С.А.
6 Геометрія 132 Сергієнко С.А.
В
і
в
т
о
р
о
к
1 Предмет "Основи здоров'я" 131 Радченко Л.П.
2 Українська мова (знаменник):
1 група
2 група

123
332

Федено І.Б.
Богословська О.Б.
Хімія (чисельник) 235 Куценко С.Ю.
3 Біологія 234 Співак Т.В.
4 Англійська мова:
1 група
2 група

138
139

Афанасенко Т.В.
Мусатова О.О.
5 Історія України 324 Акименко О.А.
6 Фізична культура Спортивна зала Щапова А.Ю.
С
е
р
е
д
а
1 Фізика 225 Лісниченко Я.В.
2 Зарубіжна література 321 Лодяний В.М.
3 Українська мова:
1 група
2 група

137
332

Федено І.Б.
Богословська О.Б.
4 Географія 230 Новик Л.В.
5 Алгебра 132 Сергієнко С.А.
6 Українська література 332 Богословська О.Б.
7 Фізична культура Спортивна зала Щапова А.Ю.
Ч
е
т
в
е
р
1 Геометрія 132 Сергієнко С.А.
2 Біологія 234 Співак Т.В.
3 Інформатика:
1 група
2 група

233
232

Дубина Т.В.
Подоляк В.Б.
4 Українська література 332 Богословська О.Б.
5 Фізична культура Спортивна зала Щапова А.Ю.
6 Хімія 235 Куценко С.Ю.
П
'
я
т
н
и
ц
я
1 Фізика 225 Лісниченко Я.В.
2 Зарубіжна література 321 Лодяний В.М.
3 Трудове навчання:
1 група
2 група

Столярна майстерня
Каб. обслуг. праці

Рудень І.І. (хл.)
Бага Т.Ю. (дівч.)
4 Англійська мова:
1 група
2 група

138
139

Афанасенко Т.В.
Мусатова О.О.
5 Музичне мистецтво Музичний кабінет Головченко А.І.
6 Образотворче мистецтво 321 Гончаренко В.В.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове