КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 8-A класу

Розклад

2019-2020 навчальний рік

Розклад уроків 8-А класу
класний керівник
Мусатова Олена Олександрівна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
2 Українська література каб.332 Богословська О.Б.
3 Географія каб.230 Новик Л.В.
4 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
5 Історія України каб.322 Акименко О.А.
6 Всесвітня історія каб.324 Власов В.М.
7 Трудове навчання 1 група (хл.) - столярна майстерня
2 група (дівч.) - каб. обслуг. праці
1 група (хл.) - Рудень І.І.
2 група (дівч.) - Бага Т.Ю.
В
і
в
т
о
р
о
к
1 Біологія каб.234 Співак Т.В.
2 Українська мова 1 група - каб.332
2 група - каб.331
1 група - Богословська О.Б.
2 група - Бондар Т.Л.
3 Англійська мова 1 група - каб.138
2 група - каб.139
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Мусатова О.О.
4 Геометрія каб.132 Сергієнко С.А.
5 Фізика каб.225 Лісниченко Я.В.
6 Фізична культура спортивна зала Редченко А.О.
7 Історія України (чисельник) каб.324 Акименко О.А.
Основи здоров'я (знаменник) каб.234 Радченко Л.П.
С
е
р
е
д
а
1 Українська мова 1 група - каб.332
2 група - каб.331
1 група - Богословська О.Б.
2 група - Бондар Т.Л.
2 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
3 Географія каб.230 Новик Л.В.
4 Фізична культура спортивна зала Редченко А.О.
5 Хімія каб.235 Куценко С.Ю.
6 Інформатика 1 група - каб.233
2 група - каб.232
1 група - Штокало О.В.
2 група - Абжалов Р.Р.
7 Українська література каб.332 Богословська О.Б.
Ч
е
т
в
е
р
1 Інформатика 1 група - каб.233
2 група - каб.232
1 група - Штокало О.В.
2 група - Абжалов Р.Р.
2 Біологія каб.234 Співак Т.В.
3 Англійська мова 1 група - каб.138
2 група - каб.139
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Мусатова О.О.
4 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
5 Хімія каб.235 Куценко С.Ю.
6 Зарубіжна література каб.322 Капленко А.О.
7 Фізична культура спортивна зала Редченко А.О.
П
'
я
т
н
и
ц
я
1 Геометрія каб.132 Сергієнко С.А.
2 Геометрія каб.132 Сергієнко С.А.
3 Мистецтво каб.137 Падалко М.А.
4 Фізика каб.225 Лісниченко Я.В.
5 Зарубіжна література каб.322 Капленко А.О.
6 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
7 Основи здоров'я (чисельник) каб.235 Радченко Л.П.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове