КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 8-Б класу

Розклад

2019-2020 навчальний рік

Розклад уроків 8-Б класу
класний керівник
Богословська Ольга Борисівна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1 Інформатика 1 група - каб.233
2 група - каб.232
1 група - Штокало О.В.
2 група - Абжалов Р.Р.
2 Всесвітня історія каб.324 Власов В.М.
3 Українська література каб.332 Богословська О.Б.
4 Географія каб.230 Новик Л.В.
5 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
6 Фізична культура спортивна зала Будко В.П.
7 Англійська мова 1 група - каб.138
2 група - каб.139
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Мусатова О.О.
В
і
в
т
о
р
о
к
1 Українська мова 1 група - каб.332
2 група - каб.135
1 група - Богословська О.Б.
2 група - Фіалковська Т.І.
2 Інформатика 1 група - каб.233
2 група - каб.232
1 група - Штокало О.В.
2 група - Абжалов Р.Р.
3 Геометрія каб.132 Сергієнко С.А.
4 Мистецтво каб.134 Падалко М.А.
5 Біологія каб.234 Співак Т.В.
6 Українська література каб.332 Богословська О.Б.
С
е
р
е
д
а
1 Зарубіжна література каб.321 Лодяний В.М.
2 Українська мова 1 група - каб.332
2 група - каб.224
1 група - Богословська О.Б.
2 група - Фіалковська Т.І.
3 Хімія каб.235 Куценко С.Ю.
4 Географія каб.230 Новик Л.В.
5 Фізична культура спортивна зала Будко В.П.
6 Фізика каб.225 Лісниченко Я.В.
7 Основи здоров'я каб.234 Радченко Л.П.
Ч
е
т
в
е
р
1-2 Історія України каб.324 Акименко О.А.
3 Хімія каб.235 Куценко С.Ю.
4 Біологія каб.234 Співак Т.В.
5 Українська література каб.332 Богословська О.Б.
6 Українська мова 1 група - каб.332
2 група - каб.333
1 група - Богословська О.Б.
2 група - Фіалковська Т.І.
7 Трудове навчання 1 група (хл.) - столярна майстерня
2 група (дівч.) - каб. обслуг. праці
1 група (хл.) - Рудень І.І.
2 група (дівч.) - Бага Т.Ю.
П
'
я
т
н
и
ц
я
1 Фізична культура спортивна зала Будко В.П.
2 Українська мова 1 група - каб.332
2 група - каб.135
1 група - Богословська О.Б.
2 група - Фіалковська Т.І.
3 Зарубіжна література каб.321 Лодяний В.М.
4 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
5 Геметрія каб.132 Сергієнко С.А.
6 Англійська мова 1 група - каб.138
2 група - каб.139
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Мусатова О.О.
7 Фізика каб.225 Лісниченко Я.В.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове