КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 9-A класу

Розклад

2020-2021 навчальний рік

Розклад уроків 9-А класу
класний керівник
Мусатова Олена Олександрівна
кабінет 132


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
ПОНЕДІЛОК
1 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
2 Геометрія каб.132 Сергієнко С.А.
3 Фізика каб.132 Лісниченко Я.В.
4 Українська мова 1 група - каб.132
2 група - каб.134
1 група - Богословська О.Б.
2 група - Бондар Т.Л.
5 Основи правознавства каб.132 Калашник Т.О.
6 Англійська мова 1 група - каб.132
2 група - каб.139
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Мусатова О.О.
7 Географія (чисельник) каб.132 Новик Л.В.
Історія України (знаменник) каб.132 Акименко О.А.
ВІВТОРОК
1 Мистецтво каб.132 Падалко М.А.
2 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
3 Геометрія каб.132 Сергієнко С.А.
4 Фізична культура Спортивна зала Антипенко Т.М.
5 Біологія каб.132 Радченко Л.П.
6 Історія України каб.132 Акименко О.А.
7 Трудове навчання майстерні Бага Т.Ю., Рудень І.І.
СЕРЕДА
1 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
2 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
3 Хімія каб.132 Куценко С.Ю.
4 Українська література каб.132 Богословська О.Б.
5 Фізика каб.132 Лісниченко Я.В.
6 Географія каб.132 Новик Л.В.
7 Англійська мова 1 група - каб.132
2 група - каб.139
1 група - Афанасенко Т.В.
2 група - Мусатова О.О.
ЧЕТВЕР
1 Алгебра каб.132 Сергієнко С.А.
2 Геометрія каб.132 Сергієнко С.А.
3 Біологія каб.132 Радченко Л.П.
4 Всесвітня історія каб.132 Власов В.М.
5 Фізична культура Спортивна зала Антипенко Т.М.
6 Українська мова 1 група - каб.132
2 група - каб.134
1 група - Богословська О.Б.
2 група - Бондар Т.Л.
2 Інформатика 1 група - каб.232
2 група - каб.233
1 група - Абжалов Р.Р.
2 група - Штокало О.В.
П'ЯТНИЦЯ
1 Фізика каб.132 Лісниченко Я.В.
2 Хімія каб.132 Куценко С.Ю.
3 Зарубіжна література каб.132 Капленко А.О.
4 Українська література каб.132 Богословська О.Б.
5 Предмет "Основи здоров'я" каб.132 Кичань А.О.
6 Інформатика 1 група - каб.232
2 група - каб.233
1 група - Абжалов Р.Р.
2 група - Штокало О.В.
7 Фізична культура Спортивна зала Антипенко Т.М.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове