КУ Сумська ЗОШ 6

Поисковый анализ сайта
^Угору













Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія
Головна стрелка Розклад уроків, дзвоників стрелка Розклад уроків 9-A класу

Розклад

2017-2018 навчальний рік

Розклад уроків 9-А класу
класний керівник
Радченко Людмила Павлівна


уроку
Назва предмета
Кабінет
Учитель
П
о
н
е
д
і
л
о
к
1 Українська мова:
1 група
2 група

331
131

Бондар Т.Л.
Землянко О.В.
2 Алгебра 223 Хижняк Л.Б.
3 Алгебра 223 Хижняк Л.Б.
4 Біологія 133 Баклай Л.В.
5 Географія (чисельник) 230 Новик Л.В.
Історія (знаменник) 324 Власов В.М.
6 Хімія 235 Радченко Л.П.
7 Українська література 131 Землянко О.В.
В
і
в
т
о
р
о
к
1 Зарубіжна література 321 Лодяний В.М.
2 Фізика 225 Лісниченко Я.В.
3 Фізична культура Спортивна зала Будко В.П.
4 Геометрія 223 Хижняк Л.Б.
5 Геометрія 223 Хижняк Л.Б.
6 Правознавство 323 Калашник Т.О.
7 Інформатика:
1 група
2 група

233
232

Штокало О.В.
Дубина Т.В.
С
е
р
е
д
а
1 Алгебра 223 Хижняк Л.Б.
2 Алгебра 223 Хижняк Л.Б.
3 Українська мова:
1 група
2 група

331
131

Бондар Т.Л.
Землянко О.В.
4 Англійська мова:
1 група
2 група

136
231

Василенко Л.Б.
Тутова І.В.
5 Всесвітня історія 324 Власов В.М.
6 Українська література 131 Землянко О.В.
7 Географія 230 Новик Л.В.
8 Фізична культура Спортивна зала Будко В.П.
Ч
е
т
в
е
р
1 Зарубіжна література 321 Лодяний В.М.
2 Фізична культура Спортивна зала Будко В.П.
3 Історія України 324 Власов В.М.
4 Фізика 225 Лісниченко Я.В.
5 Предмет "Основи здоров'я" 234 Радченко Л.П.
6 Біологія 133 Баклай Л.В.
7 Трудове навчання:
1 група
2 група

Столярна майстерня
Каб. обслуг. праці

Рудень І.І. (хл.)
Бага Т.Ю. (дівч.)
П
'
я
т
н
и
ц
я
1 Алгебра 223 Хижняк Л.Б.
2 Фізика 225 Лісниченко Я.В.
3 Геометрія 223 Хижняк Л.Б.
4 Хімія 235 Радченко Л.П.
5 Мистецтво 137 Калашник Т.О.
6 Англійська мова:
1 група
2 група

136
231

Василенко Л.Б.
Тутова І.В.
7 Інформатика:
1 група
2 група

233
232

Штокало О.В.
Дубина Т.В.
полоска
При використанні матеріалів сайту, посилання на сайт обов'язкове